Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hat teljesen padlon vagyok....

Hat teljesen padlon vagyok. Miert nem fogyok, mik lehetnek az okok?

Figyelt kérdés

Segitsetek kerlek. Lelkiismeretesen etkezem, alog szenhidrat, se kenyer, liszt, cukor, udito stb. , minden masnap Hot Ironra megyek, mar most szepen elkezdtem futni. Egy honapja jarok Hot Ironra, latni hogy kerekedik a vallam, fenekem, vekonyodott vmennyire a combom. A parom szerint mutatosabb, formasabb lettem. A merleg semmi!!! A hasam meg oriasi (2 gyerek). Ma keszultek rolam strandos kepek, hat elhanyom magam!!!!! Mar utalom a testem, utalom magam. Annyira elszant vagyok, imadok sportolni, mozogni, izzadni, fajni!!! De ez teljesen tonkretesz. Mikor lesz mar valami??!!

Vagy milyen orvoshoz menjek el??! Mi lehet a baj?


2014. aug. 9. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust. De ha a párod azt mondja, hogy mutatósabb,formásabb vagy, miért nem hiszel neki? Lehet nem vagy még "tökéletes" de haladsz.
2014. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Ne a mérlegnek higgy, hanem a centiknek és a tükörnek.


Én először az étrendben keresném a probléma okát. Az nem lehet, hogy "tisztán kajálsz", de abból túl sok kcal-t viszel be?


De azt se tartom kizártnak, hogy túl türelmetlen vagy. 1 hónap alatt azért nem lesz lapos hasa az embernek bármennyire is igyekszik.

2014. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A leírás alapján jól csinálod és csinosabb vagy. Azt ismerem, hogy milyen, amikor már mindened sokkal jobb, s a maradék háj mind a hason van... Ha tovább fogysz (a mérleg nem számít, csak a fölösleg, ami zsír), majd sor kerül eme makacsabb testrészedre is :) Addig is örülj annak, amit eddig elértél!
2014. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom. Atom melyponton vagyok basszus... Ahogy lattam magam a kepen.... :(

Nem iszok tejet, XXL->L-es lettem, sokkal kenyelmesebben erzem magam, most shoppingoltam fel egy turkalot...elveztem h sokminden jo ram!!!

De nagy a cicim, vastag a karom, hajas a hatam, log a hasam....senki sem vesz eszre semmit!!! 2 baratnom igen, az egyik szerint egy csoda vagyok, mert elotte-utana kepet csinaltam

10 nap kulonbseggel, 4 hotiron utan, szerinte sokat valtoztam.

De annnyira jol esne ha tobben dicsernenek!!

2014. aug. 9. 22:25
 5/14 A kérdező kommentje:
Kenyelmesebben, jobban erzem magam, erzem h picit "zsugorodtam", de miert nezek meg ki mindig ugyanolyan dagadtnak????!!!
2014. aug. 9. 22:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg mindenki okoskodik korulottem: huuu mar reg 20 kilot kellett volna fogyni, meg edzes utan fasza vagy hogy eszel /nagy utalatosan/! Ezeket hogy haritsam magamtol??
2014. aug. 9. 22:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Magas a testzsírod,izomból fogytál, beteg vagy. Ha fogytál és nagynak látod magad ez lehetnek az okok. Elküldenéd privibe az előtte,utána képet?
2014. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Szimplán sz*rd le az okoskodókat. :)


A kérdés inkább az, hogy miért látod magad "ugyanolyan dagadtnak"? Hisz te magad írod, hogy kisebb ruhák is jók rád, jobban is érzed magad, a párod is dicsér, hogy formásabb lettél.

2014. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne írtad mióta edzel, 20kg nem megy le egy hónap alatt
2014. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez már testképzavar valahol, ha sokat vékonyodtál, mégis ugyanolyannak látod magad... Lehet, hogy még nem vészes testképzavar, elvégre mínusz 10 kilónál még én se vettem észre semmit, annyira észrevétlen az embernek magának, a párom se látta, csak akikkel ritkábban találkoztam, s aztán valahogy nekem is leesett, hogy tényleg, mintha a combom vastagabb lett volna, majd láttam egy régi képet, úristen, ennyire kerek volt az arcom?! A hasam, ahogy az előző hozzászólásomban írtam, szinte semmit nem változott, pedig azon láttam volna :( Önmagunknak néha lassabban mennek ezek. De ha van előtte/utána képed, akkor látnod kell a változást!
2014. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!