Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebbet eszem, mint eddig,...

Kevesebbet eszem, mint eddig, napi 20-30 percet mozgok, megsem fogyok mar tobb, mint egy hete, hanem meg majdnem 1kg-ot hiztam; mitol lehet ez? Teljesen el vagyok mar keseredve

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 17:15
 1/9 anonim válasza:
Minden fogyókúra előtt a lelket kell rendbe tenni először. Ha magadba zárkózol, vagy magadba fojtasz valamilyen bánatot, az tudja ilyen erősen hátráltatni a fogyást. Sok-sok folyadékot kell inni, néha egy kis szauna, ez mind segít elindulni az úton. Sok szerencsét hozzá! :)
2013. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány kilót szeretnél leadni pontosan? Miket eszel? Idő kell, míg a fogyás megindul, ne legyél türelmetlen! És főleg nem méreszkedj naponta!
2013. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8 kg-ot szeretnek fogyni, eddig is fogyokuraztam, de szepen hetente 1 kg lement; most meg elegge feszengek, hogy mi tortenhetett.

Hogy mit eszem? Rengeteg zoldseg, napi 1-2 gyumolcs, sok hus, levesek, hal, reggel szoktam muzlit 1 dl tejjel, neha-neha kenyer...

2013. febr. 20. 17:27
 4/9 Awful11 ***** válasza:

Kevesebbet eszel mint eddig, de ugyanolyan sz*r kajákat gondolom. Fele annyi fehérjét és vitaminokat is viszel be, szóval ez hülyeség. Nem kevesebbet kell enni, hanem normális kajákat. Ha nem viszel be elég tápanyagot, akkor a tested zsírt kezd raktározni és nem fogsz fogyni. Pont ezért hülyeség a 6 után nem evés.

Én a fogyáshoz a szálkásító étrendet és mellé az aerob edzést ajánlanám.

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz heti 3-4-szer min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Awful11

Ha te ezeket a kajakat nevezed sz*rnak, akkor nem tudom, hogy neked mi a jo??

2013. febr. 20. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hét semmi és egy kiló is elég kevés, egy test simán vibrálhat ennyit csak úgy. Miért vagy türelmetlen ily hamar?
2013. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Awful11 ***** válasza:
Nem,ezek nem szar kaják, csak a tej azok közül amit írtál. Amikor írtam akkor te még nem írtad le, hogy miket eszel...
2013. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is: ne mérd magad hetente!

ég a hold állása is befolyásolja (pl. növekvő hold idején visszatartás) a súlyt. Havonta méricskélj és minden mérd a körméreteid is. Lehet, hogy centikben jobbak az eredményeid.

2013. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyd el a tejet, müzlit kenyeret legalább amíg fogyni akarsz..
2013. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!