Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt lehet azt érteni...

Diéta alatt lehet azt érteni hogy kevesebbet eszünk mindenből?

Figyelt kérdés
mert ugye én nem egy konkrétan kifejezett étrendre gondolok,ami megszab ezt azt de biztos hatásosabb lenne,mint mindenből fele annyit enni például.De kolis vagyok igy nemtudom megoldani :(
2013. jan. 25. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
pl: menza kaja.. nem eszed meg az egészet hanem csak a felét :D éphogy csak eszel,amikor érzed h kezd megtelni a pocak akkor elég.
2013. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

"kevesebbet eszünk mindenből"


Az eddig is hiányos táplálkozás még kevesebb tápanyagot fog tartalmazni. Ugyan olyan rossz minőségű marad, a test ugyan úgy éhezni fog, amit lehet azt zsírban raktározza.


Ehelyett lehetne jó kajákat enni, jóllakni, éhezés és eü. problémák nélkül. Melyik a jobb (vajon)?

2013. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adam9211 ***** válasza:
Nem (sokkal) kevesebbet, csak megválogatott kajákat eszünk nem "szemeteket"! Ha kolis vagy tényleg gáz, de ha komolyan veszed akkor a szüleidtől kapott pénzt normálisabb kajára költöd, nem cigire mint én anno ;)
2013. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!