Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrába kezdjek...

Milyen fogyókúrába kezdjek bele 18 évesen?

Figyelt kérdés

90 naposat nem akarom mert egyszer csináltam de rosszul lettem és abba kellett hagynom

az jó h napi 5ször eszek keveset.vacsira csak joghurtot?

Lány vagyok 110 kg


2010. jan. 12. 16:56
 1/7 anonim válasza:

Szerintem jó, mert Nekem is tanácsolták egy időben, hogy napi többször egye keveset meg ienek és este hat után már nem szabad ennni.Vacsira gyümölcsöt is lehet enni vagy valami gabonásat esetleg teljes kiőrlűsét...Pedig Nekem csak a hasam volt nagy, de ezek Nálam abszolút beváltak.


Alex

2010. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyél bármit, fiatal vagy még , meg ne legyél hülye, hogy drasztikus fogyókúrákba kezdesz. Bocs.

Amúgy napi 5x jó ha eszel, ezek persze ne nagy adagok legyenek. De mellette sportolj.

2010. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 90 napos fogyókúra a legnagyobb hülyeség, és ne értem hogy miért nem világosítják fel azokat akik nem értenek hozzá. Az emberi szervezetnek szüksége van 12 óránként fehérjére, ez akár lehet joghurt, tej, sajt, szója, hús, tojás... de napi 1x tuti enni kell húst, hogy feltöltődjenek a fehérje raktárak. A 90 napos fogyókúrában van keményítő nap, meg csak szénhidrát, csak gyümölcs, 3 napig nem eszel fehérjét... ami a szellemi és fizikai funkciók romlásához vezet. Tehát ezt felejtsétek el.

1. mozogni kell, heti 4x minimum, és akkor legalább 40 percet, mert a zsír 40 perc folyamatos edzés után kezd el égni. Tehát akár Norbi duci tréning, van szobabicikli, kocogás, ilyenek.

2. Az hogy napi 5x eszel a tök jó, de kevesebb kalóriát vigyél be mint eddig. Semmi cukor, csoki, süti... heti 2x kenyérféle-barnakenyér, heti 2x rizs, heti 1x krumpli, és amúgy meg sok zöldség, gyümölcs, és fehérje... húsok közül csak fehérhús. Meg kell mindennap enni gabonafélét, szóval müzli, de nem bolti, hanem amit te keversz: pl veszel bioboltba alapanyagot hozzá.

3. Vacsira vagy csak gyümölcsöt, vagy egy szelet natúr csirkemellet zöldséggel, vagy salit, de szerintem a joghurt is jó:) Nincs olyan hogy 6 után ne egyél, ez hülyeség, csak kb lefekvés előtt 2 órával legyen az utolsó étkezés.

4. Ne akarj gyorsan lefogyni, hetente max 0,45-1 kg-ot, szóval a lefogyás neked olyan 1-1,5 év lesz, ne legyél türelmetlen, ne csábulj el, gondolj mindig arra hogy megéri. Mert ha gyorsan fogysz le, azt tuti visszahízod, meg akkor lógni fog a bőröd, és azt még a plasztikai sebész sem tünteti el.

2010. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 18 éves vagyok szerintetek sok az ha eszek:

Reggelire eszek egy jóreggeltet, és ebédre egy tányér ételt...de nem annyira keveset és 4 től nem eszek semmit se? szerintetek? ez jó fogyó? ja meg majd gyóygszerbe is bele akarok kezdeni

2010. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem jó. Én reggelire eszek 3 zsömlét vajjal, felvágottal, sajttal. Egy kávé 2 cukorral és bőrös tejjel. Ebédre 2 szelet rántott húst 1 tányér rizzsel, hozzá a cukros, tejes kávé. Vacsorára 2 zsemle felvágottal, vajjal, sajttal és egy üveg vörösborral. Szerinted ez jó?
2010. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel max ledobsz egy pár kilót, de utána belassul az anyagcsere és megáll a fogyás is.A helyetekben kerülném a fehérlisztet, cukrot, zsírt.Sok zöldség, szárnyas hús, hal, barna rizs stb..Aerob és súlyzós edzés.Igaz hogy ezzel nem lesz havi 10 kiló minusz, de a fogyás folyamatos és egészségesebb leszel,szerintem ez többet ér.
2010. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 100kg vagyok,szintén lány, szintén szeretnék lefogyni!
2010. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!