Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pilates mire jó? Lehet...

A pilates mire jó? Lehet formásodni, izmosodni tőle?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már közületek?
2010. jan. 12. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ezt most újra kiírtad 3 nap után, vagy teljesen véletlen, hogy ugyanaz a kérdés??? Ha igen, akkor meg miért nem kerestél rá előbb?
2010. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

inkább hajlékonyabbá válhatsz tőle.

persze minimális szinten lehet izmosodni, formásodni is, de csak a pilates kevés.

semmi különös, egyszerű, de nagyszerű gyakorlatok, nem tudom, hány éves vagy, hasonlókat a TV-tornában is láthattál annak idején.


ha izmosodni akarsz, a súlyzók a tökéletes választás, ha fogyni, akkor a bicikli, futás, úszás.

2010. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, csak formásodni lehet tőle, izmosodni nem. Ha a kettő kombinációját akarod, akkor érdemes az aerobicot+erősítést választanod.
2010. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki azt vallja, hogy a Pilátesz viszonylag könnyű, én nem tudom hogy van ez, mivel nekem Mari Winsor Pilates DVD- i vannak meg ( 4 DVD pontosabban ), és jól formálja az alakom, de azért nem lehet egy hétig csinálni mindennap, szal nem tudom miért mondják hogy könnyű :D
2010. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!