Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek elég a lassú,...

Ez szerintetek elég a lassú, de tartós fogyáshoz?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 161 cm és 70 kg. Kb. 3-4 hete odafigyelek arra, hogy ne egyek kenyeret csak ha nagyon muszáj. Helyette abonettet eszem meg barna magvas kiflit. Próbálok kisebb adagokat is enni valamint vacsorára inkább csak joghurtot vagy gyümölcsöt. Édességevést is próbálom minnél jobban csökkenteni, de egy-egy barátnős esténél becsúszik egy kis csoki, meg üdítő. Valamint heti kb. 1x szoktam enni 2-3 szelet sütit általában hétvégente amit sütünk. Üdíők helyett házilag készített őszibarack, körte ivólevet és vizet iszom.

Valamint egy edzést csinálok mindennap ami a következőkből áll: 2x20 hátsó fekvőtámasz, 3x15 női fekvőtámasz, 1x50 guggolás, 2x50 lábemelés fekve, 2x10 hasprés, 1x30 törzsemelés.

Kb. 3 hete mérem magam minden szerdán és 3 hét alatt 74 kg-ról 70 kg-ra fogytam.

Ez elég ahhoz hogy tartós fogyást érjek el és be jöjjenek vissza a plusz kilók?

+Mennyit kéne még fogynom?



2014. aug. 4. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked bevált szóval igen. :-)
2014. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fogysz akkor mindenképp, de naponta ne eddz.
2014. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit mozog, az kell is egy nap. 50 guggolás meg a többi, másnak a napi mozgása egy fizikai melós munkahelyen. :)Edzésnek nem feltétlenül nevezném.
2014. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt csinálom hanem próbálok eljárni mindennap futni kb. 45 oercet valamint heti 1x járok zumbár is. Meg mindennap sokat bicózok mert szinte mindenhova azzal járok, vagy gyalog.
2014. aug. 26. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
És még annyi amire nem kaptam választ, hogy kb. mennyi lenne az ideális testsúly?
2014. aug. 26. 21:58
 6/7 anonim válasza:

Az ideális testsúly az annyi, amennyivel jól érzed magad.

Az edzésnél, a gyakorlatok mennyiségét, fokozatosan növeld, mert egy idő után hozzászokik a tested ehhez, és már nem fog ennyire használni.

Én a nyaram a fogyásra áldoztam, 6kg-t fogytam(egészségi okok miatt nem többet, mielőtt valaki belekötne!) kemény, konditermes edzéssel, futással. Szóval, ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok rá, csak írd meg üzenetben!:)

14/L

2014. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen, viszont elég fiatal vagy még, és fejlődő szervezet, én a helyedben nem erőltetném annyira a fogyókúrát. inkább mozogj sokat sokat, a tested úgyis alakul még az évek alatt...meg a hormonháztartásod
2015. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!