Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így nagyon lassú?

Szerintetek ez így nagyon lassú?

Figyelt kérdés
Január 16án kezdtem el edzeni és eddig csak 7,5 kgt sikerült leadni...mások sokkal többet adnak le ennyi idő alatt :/ Ilyen tempóba is elérhetem a célom? Hogy gyorsíthatnék? Heti 3-4x járok le edzeni és igyekszem diétázni, de van amikor a körülmények nem engedik, hogy rendesen diétázzak.
2014. aug. 2. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én meg múlt augusztus végén kezdtem el tornázni és 3-4kg adtam csak le, viszont a testarányok, centik, zsír az szépen ment le.


Szóval ne csak a kilót nézd, hanem az alakot is. Ha az edzésben izomerősítés-alakformálás is van, akkor az új izomzat kompenzálja a zsírcsökkenésből adódó súlyváltozást.

2014. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nagyon megnyugtató:D az alakom alakul,ami centikben látszik,de evésnél kicsi rámegy,de izom is jön fel, csak annyira zavaró tud lenni, hogy ennyi kg megy le köszi szépen az értelmes választ!:D
2014. aug. 2. 14:01
 3/7 anonim válasza:

A kilók nem jelentenek semmit, bár kilóban is szép eredmény ez. :)

Lehetséges, hogy az izmok adják azokat a kilókat, szerintem nincs miért aggódni.

2014. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1 év alatt csak 7 kilót adtam le, viszont pl. a hasamból 18 centit :D
2014. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oh ezek nagyon jó hírek :D szívesen olvasok szép eredményeket:) ez így bíztató:))
2014. aug. 2. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval vegyél egy centit, és mérd magadat úgyis :)
2014. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D jöhet még saját tapasztalat azért :)
2014. aug. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!