Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fog még változni a lapos fenekem?

Fog még változni a lapos fenekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.14 éves vagyok és lapos a fenekem mint az alföld,vajon fog ez még változni? Nem lenne különösebb bajom vele,ha a suliban nem csufolódnának velem ezért és nem emlegetnék fel nekem..

2014. júl. 31. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőiesedhetsz még, persze, de ha ilyen genetikailag akkor sokat nem fog változni. Esetleg ha felszedsz pár kilót javulhat a dolog, de akkor sem biztos, mert ha olyan típus vagy akkor nem oda fogsz hízni. Végezz rendszeresen fenékre gyakorlatokat, az a legjobb módja a gömbölyítésnek. Sajnos én is ilyen lapos fenekű vagyok, édesanyámtól örököltem. Nagyon csúnya, mert ráadásul a csípőm széles hozzá, így oldalról úgy nézek ki mint egy deszka, széles és lapos.
2014. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anyukamnak nem lapos sem nagymamamnak,remélem változni fog ... :) amugy baromi vékony vagyok mert kiskorom óta kisétkü vagyok :DD köszönöm a választ!megy a zöld pacsi!
2014. júl. 31. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! Akkor próbálj felszedni néhány kilót, hátha az megoldja a gondot.:)
2014. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha változtatni akarsz rajta,akkor életre szóló barátságot kell kötnöd a guggolás gyakorlattal.

fegyencedzést kezd el,ha otthon akarod,de a konditermi edzéssel és súly nehezítéssel gyorsabb lenne az eredmény.

2014. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jah,az elhájasodásra biztató előző válaszoló meg eléggé tudatlan .

felszedni bármit is izomban,formában érdemes,nem hájban.

és dehogyisnem fog változni,ha nő a farizomzat,szóval ez a genetika dolog is ebből a szempontból ostobaság.

2014. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tudatlan és nem azt írtam, hogy el kell hájasodni. Nem tudom hova figyeltél de azt is én írtam, hogy a legjobb mód a gömbölyítésre ha rendszeresen végez fenékre gyakorlatokat. Az ha valaki felszed pár kilót nem azt jelenti hogy azt hájban kell, lehet izomban is. Vagy annyira tudatlan vagy hogy ezt nem tudtad?
2014. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
itt van néhány videó amely segíthet: [link]
2014. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!