Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor kezd változni a testalka...

Mikor kezd változni a testalkatom?

Figyelt kérdés

127kg-ról indultam egy éve, most 102 vagyok, 80 a cél. 180cm magas vagyok.

Normális étrendet tartok és mozgok mellé napi 1 órát + heti háromszor erősítő edzés.

A centik és a kilók tűnnek el, a ruhák lötyögnek, mégis a testalkatomon nem látok változást. Az ugyanolyan mint egy éve, csak kisebb kiadásban (zsírpárna itt, zsírpárna ott, stb...). Még hány kiló kell, hogy lássam a változást?


2014. márc. 3. 09:41
 1/2 A kérdező kommentje:
22/F, ez lemaradt
2014. márc. 3. 09:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy mndod! Az már is változás ha ugyanolyan zsíros vagy de kisebb kiszerelésben.

Tehát az már jó, valószínű addig nem is fog látszódni amíg a vastag zsír réteg el nem tűnik majdnem teljesen.

Mert a zsírrol tudni kell ha sok van akkor formátlan és narancsbőrös mivel egyenletlenül helyezkedik el az izomzaton a bőr alatt.

Milyen étrendet folytatsz ,én keveselem az 1 év alatt a 25 kilót?

Én 3 hónap alatt szeretném megkísérelni a 18 kilót.

Nekem nincs türelmem éveket várni mire fel tudjak venni 1-2 elegáns ruha darabot.

A Norbi fogyó módszerrel is fél év alatt fogytak a ducik 20 kiót tartósan.

Nem akarom az egész életem fogyókúrának kitenni.

Lefogyok amennyire szeretnék aztán ha meg is kívánok valami finomat nem fogom hetekig csak azzal tömni magam hanem 1 nap ilyen bűnőzés evészet 5 nap egészséges életmód 1 nap koplalás.

De már az is egy jó megoldás ha nem zabálom tele magamat lisztes cukros dolgokkal ami nagyon finom és gyorsan csökkenti az éhséget de nincs benne semmi kalória tartalom csak hízlaló dolog ami miatt ujra és ujra éhes leszek tele eszem magam mégis éhes vagyok utána.

Én 160 cm és 75 kiló vagyok én is csak egyre kissebb darab leszek és amikor majd lefolyik rólam a zsír majd akkor lesz feszes alakom.

Mert a zsír nem formálható!

2014. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!