Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok sok kiló a magasság...

Nem vagyok sok kiló a magasságomhoz képest, mégis olyan dundi vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Méreteim: magasság: 163 cm, tömeg: 54 kg. Mell: 95 cm, derék: 68 cm, csípő: 98 cm.
2014. júl. 30. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyasmi lehetsz mint én, csak magasabb vagyok pár centivel. Hát ha zavar akkor sportolj, de szerintem nem vészes.
2014. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár kiló felesleg lehet rajtad, de nem tragédia. Mivel pici vagy, hamar meglátszik. A cukrot tartalmazó és a fehér lisztből készült ételeket, pékárukat hagyd el, már az sokat segíthet. Gondolom azt nem kell mondani, hogy az üdítőket, tésztákat, nasikat, csokikat is mellőzni kell. Nem árt, ha mellé mozogsz is valamit. Ha ez nem elég, akkor belemerülhetsz jobban a témába, de azt nem lehet itt két mondatban leírni.
2014. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
Nincs olyan, hogy a magassághoz viszonyított súly.
2014. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

skinnyfat a jelenség neve,keress rá.

magyarul izomzat nélküli zsíros csontváz.

2014. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!