Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással mennyit lehet...

Koplalással mennyit lehet fogyni négy nap alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon kövérnek érzem magam, és nagyon szeretnék fogyni akárhogy is!!!
2010. jan. 10. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha csak simán fogyni akarsz mert kövér vagy, akkor ez a koplalásos dolog alapbólé hülyeség, ez az egyik, a másik meg, hogy ez a 4 nap alatt még nagyobb baromság.


egyél kevesebbet, kevesebb édességet és mozogj sokat, ez a recept. ennyi. csak betartani nehéz.


nekem nem nagyon megy sajna, igaz nem vagyok gömbőc, csak van egy kis pocakom:) de majd egyszer:)

2010. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
én egy műtét miatt nem ehettem semmit 3 napig, csak vizet ittam. Kilóban nem tudom mennyi ment le, a farmerem kicsit lötyögött utána. De amint el kezdtem enni fokozatosan és diétásat, rögtön visszajött. Ha 4 napig alig eszel, azzal annyira lelassítod az anyagcserédet, hogy utána fele annyi kajától hízol majd ugyanúgy. Úgyhogy ha fogyni akarsz, ezzel teszel a legrosszabbat magadnak!
2010. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy ne fogyj, mert nem lesz visszaút... mert 4napos koplalás semmit nem ér, amint elkezdesz enni ugyanúgy ahogy előtte, már vissza is híztad mindet. Egész életedben meg ne csináld... Torna, kevesebb kaja, süti, csoki, szénhidrátban gazdag kajákat kerüld és ennyi. A futás nagyon hasznos még...


Amúgy hány kg és cm vagy?

2010. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak az a kár, hogy már megpróbáltam, azt, hogy nincs nasi meg sok kaja, és mindig nagyon sokat mozgok ( hetetnte hatszor 1 órát) de nem jött be :(
2010. jan. 11. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Mert béna vagy, és fogalmad nincs semmiről, lusta vagy utánanézni, és elolvasni néhány könyvet a helyes táplálkozásról!

Kérdésedre a válasz, 5,784 kg-ot fogsz fogyni pontosan!

2010. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ám szerintem is nagy marhaság, mert ahogy már írták elöttem is utána ennek a kg.d nak minden bizonnyal a dupláját vennéd magadra!!!!!!!!!!!!!

Ám csak hanyagold az édességet, több gyümölcs meg saláta meg egyél rendszeresen és kevesebbet és ennyi az egész ... (:

2010. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de hány kg vagy?
2010. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
53 kg
2010. jan. 16. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
53 kg-val nem vagy kövér, és csak tessék, csináld, de következő négynapban amennyit lefogytál, duplája fog visszaszökkenni
2010. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!