Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges testépítés közben...

Lehetséges testépítés közben fogyni is?

Figyelt kérdés

már fél éve "testépítek". Nem szedek szereket, fehérjeport, semmit, csak kicsit a kajára figyelek.

Mackós testalkatom van...

Van azért pocak, Úszógumi, ami már nagyon zavar, főleg hogy most a felsőtestem még nagyobbnak tűnik tipikus homokóra alakú a felső testem...:S

A combon is gáz van, mert izmosnak izmos, de hájas is. Főleg a belső része (ehez társul még az X Lábam)

Valahogyan szeretnék pár fölös kilótól megszabadulni, de úgy hogy az a hájból mennyen le, és ne a kínkeservesen összeszedett izmaimból..

Ha az edzésbe futást is beiktatok, akkor az hatásos lehet?

köszi a segítséget...

19/F


2010. jan. 9. 18:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a sok szóismétlésért. siettem
2010. jan. 9. 18:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó ötlet kombinálni a futást, tehát az aerob edzést az izomfejlesztéssel. Bár tény, hogy ebben az esetben se a fogyásod, se az izomépítésed nem lesz maximális hatékonyságú... A profik időszakokra bontva szokták: fél év kardio, fél év gyúrás, azaz 6 hónap szálkásítás, 6 hónap tömegnövelés.
2010. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Futhatsz bármennyit, fogyni nem fogsz, ha nem tanulsz meg táplálkozni. Te nem testépítesz, hanem edzegetsz, gyúrogatsz, tudomisén. A testépítő építi a testét... ugyebár. Azt pedig csak úgy lehet, ha tökéletesen tisztában van a helyes táplálkozásssal.

Ezt kell elsajátítani, és utána minden menni fog. Diétával lehet fogyni, a mozgás csak ráadás.

2010. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy amatőr vagyok, ezért is írtam idézőjelbe, hogy "testépítek"

A rendes testépítő diétára meg se pénzem (rengeteg magas minőségű kaja, fehérjeporok), se időm nincsen.

Gyúrogatok, edzegetek, próbálok emberibb külsőt faragni magamnak, hogy a csajok is szebben nézzenek rám a strandon...

2010. jan. 9. 19:15
 5/8 A kérdező kommentje:

félreértés ne essék, hülyén írtam, nem kell a "csajok" után az az "is"..XD

Igy elég b*zis....

2010. jan. 9. 19:17
 6/8 anonim válasza:

Ez segíteni fog :)

[link]


Sok sikert, meg lehet csinálni :)

2010. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a bodybuilder.hu jó oldal!

Figyelj, ez a "pénzem nincs rá" ez hülyeség.

Egészségesen táplálkozni nem drágább, mint szemét kajákon élni... sőt!!!

Egy mekis menü 1000 Ft.

Napi 3-400 gramm jó minőségű szénhidrát, amire egy komolyan edző embernek szüksége van, kb. 200 Ft. (500gramm barna rizs)

Nem tudom hány kiló vagy de legyél mondjuk 85. Akkor kell neked napi 170 gramm fehérje, ami 80dkg csirkemell. Vagyis 800 Ft.

Pároltzöldség 200 Ft. naponta, és akkor már nagyon sokat mondtam!

Víz ingyen van...

Szóval 1200 Forintból, 6-szor étkeztél naponta!!!! Egy étkezés 200 Ft. Egy kakaós csiga 150, egy sajtburger 200, a sulibüfében egy melegszendvics is biztos van 200.

Te pedig 200 Ft-ból ettél sok csirkét, sok rizzsel, sok párolt zöldséggel...

Otthon szóljál anyunak, hogy ezentúl rád ne főzze amiket szokott, az árából inkább vegyen csirkemlllet, és barnarizst, meg zöldséget!


Nem kifogásokat kell találni, hanem megtalálni a megoldást ;)


Na hajrá!! :D

2010. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Így nézve nem is olyan sok!

Szénhidrát viszont tényleg kell? Azt mondják (edzőteremben) hogy nekem nem kéne szénhidrát, mert testes vagyok, ezért csak a fehérjére kéne ráállni.

am pont beletrafáltál, 85 kg vagyok XD

2010. jan. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!