Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt az első újrakezdős napom?

Jó volt az első újrakezdős napom?

Figyelt kérdés

Fogytam már 20 kilót, még ugyanennyit szeretnék. Az elmúlt 2-3 hónapban tartottan egy kis szünetet, de most folytatnám. A kalóriákat csak az első pár hétben fogom számolni, amíg vissza nem rázódóm.


Tízórai: 3 kajszibarack - 75 kalória (Későn keltem, a reggelit átaludtam)

Ebéd: rántott sajt párolt zöldséggel - 500 kalória

Uzsonna: kávé - 75 kalória

Vacsi: Abonett, túró, paradicsom - 150 kalória (ez majd 6 fele lesz)


Összesen 800 kalória, de ma otthon ültem egész nap a rossz idő miatt, szóval nem nagyon kellett az energia semmihez.


Szerintetek összességében milyen volt?


2014. júl. 13. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegényes. Még naponta smoothie-t kellene hozzá fogyasztanod friss zöldségekből és gyümölcsökből turmixolva plusz zabpehely.
2014. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez kitűnő étrend az izmaid leépítésére, löttyedt test kialakítására. Ebből ami ér valamit, az a túró és a zöldségek, a többinek nincs helye egy normális diétában. A gyümölcs hizlal, némi vitaminon és roston kívül csak víz és CUKOR. A rántott sajt sem túl diétás, sok telített zsírral, lisztes panírral. Sovány sajtot. A kávé az nem étel. Az abonett semmire nem jó, üres szénhidrát.

800 kcal pedig simán koplalás kategória.

Olvasd el a sárga kapszula c. ingyenes ebookot, ott jól leírják, hogy kell helyes táplálkozással és megfelelő mozgással lefogyni.

2014. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik mondatot nem fejeztem be: Sovány sajtot mértékkel lehet enni.
2014. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!