Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 80 kilogramm vagyok hogyan...

Gergely006 kérdése:

80 kilogramm vagyok hogyan fogyjak le nagyon gyorsan minden napra gondolok. Mit tegyek amit már az első héten tudok tapasztalni? (2 éve 45 kilo voltam)

Figyelt kérdés
Mit tegyek? félek!
2014. jún. 11. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan minden napra gondolsz? Valahogy így: hétfőkeddszerdacsütörtökpéntekszombatvasárnap?
2014. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hogy sikerült ennyit felszedned? egyébként csak azt tudom mondani, hogy ne egyél annyit és sportolj sokat, ugye közhely.. én is akarok most fogyni, 50 kg vagyok, de 1 hónap alatt felszedtem 5 klót.. én is 45 voltam egy hónapja
2014. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

igen mindennapra....


Ja és csak 13 vagyok :D


most voltam biciklizni bisztos meg volt az 1 kilométer de már 77 vagyok :D

2014. jún. 11. 18:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Életmódváltás és sport..ne akarj nagyon gyorsan, mert akkor nagyon hamar újra 80 kg leszel..
2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3/4 óra alatt lefogytál 3 kilót?!

Akkor semmit, csak várjál.

2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hogyan szedtél fel 2 év alatt ennyit?hány cm vagy?
2014. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a trollok trollkodnak
2014. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
172cm magas vagyok
2014. jún. 11. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:

szépen kikerülted a másik kérdést, újra felteszem:

milyen életmód mellett/hogyan tudtál 35kg-t hízni 2 év alatt? A hízás előtt hogyan étkeztél?

2014. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha az életmódodban nem következett be változás, úgy híztál hirtelen ennyit, akkor lehet, hogy egy orvost sem ártana felkeresni.

Egyébként ennyi zsírt nem lehet gyorsan leadni, ehhez kell 10-12 hónap, hogy egészségesen, lógó bőr nélkül, normális izomzattal megúszd. Az első és legfontosabb, a cukrot, péksütiket, fehér kenyeret le kell hagynod azonnal. Sok fehérjét, főleg soványabb húst kell enned sok zöldséggel. Ha ragaszkodsz a kenyérhez, akkor csak valódi teljes kiőrlésűt egyél, azt is mértékkel. Köretnek a zöldség mellé jó a barnarizs. Édesíteni lehet xilittel, steviával, előbbit azért mértékkel. Szacharin, és egyéb szintetikus édesítőt én inkább hanyagolnám, megoszlanak róluk a vélemények. A mozgás is fontos. Én 3 napot aerobozok, 3 napot súlyzózok egy héten, eddig jól működik.

2014. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!