Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg keveset eszem 14/F?

Tényleg keveset eszem 14/F?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom, hogy milyen keveset eszem, meg hogy anorexiás vagyok, stb...


A súlyom egyébként 56 kg

Magasságom: 174-175 cm


Amiket enni szoktam:

Reggeli: Valamilyen TK kenyér, általában:

Vajas, szalámis

Vajas, Sonkás

Májkrémes

Ehhez megy rengeteg zöldség, és kakaó (nem az az előre elkészített bolti szemét)


Esetleg lecsó


Tízória:

Bármilyen gyümölcs, legtöbbször: Szilvák, Alma, Barack és banán.


Ebéd:

Amit a szüleim főznek, sajnos elég gyakran egészségtelen ételt, így ha pizza van akkor csak 1-2 szeletet, de ha csirke vagy egyéb van akkor az adagomat megeszem. Leves szinte mindig van, általában zöldségleves vagy pedig gulyás. Ezt is megeszem, de a gulyást kenyér nélkül. A krumplit sem piszkálom félre.


Tízórai:

Ha megéhezem, de nem szoktam akkor általában azt amit tízóraira, kéthetente lecsúszik egy-két gombóc fagyi is.


Vacsora:

Általában rántottát eszem zöldségekkel: Hagyma, paprika,uborka, paradicsom sonka

Ugyanígy szoktam tükörtojással

Juhtúró salátával

Két darab kis virsli salátával, egy kis juhtúróval

Görög saláta öntet nélkül

Csirkemell


Amit szoktam edzeni:

Kétnaponta edzek, szoktam futni (5 km), karra súlyzós (súlyzó, néha konzerdobozok) edzést, lábra pedig guggolást a bodybuilder.hu alapján előállított edzéstervel


2014. júl. 11. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyél ami jólesik, amennyit bírsz, ne figyelj rá,hogy mi egészséges,mi nem.

Értelmetlen, mikor 40 évesen olyanok kapnak rákot, akik nem cigiztek, más 70 évesen is cigizik és egészséges.

Mikróban melegítjük a kaját,elektromos hálózattal vagyunk körbevéve, telefonálunk,atomkísérletek,szennyezett hal az óceánból és még lehetne sorolni.


Egyél ami jólesik, mert később meg fogod bánni.

Én is így teszek azóta, mióta családtagom meghalt, tüdőrákban egy percet nem cigizett.

2014. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, kevés. Még ha egy diétázó fiatal lány enné, akkor is koplalásnak minősülne. Hogy mellé edzel is, fiú vagy, és még jóval a testi fejlődésed befejezte előtt vagy, csak ront a helyzeten. Egyébként is híznod kellene. Ha már bodybuilderről edzel, keress onnan étrendet is magadnak. Lehetőleg valami tömegnövelőt.
2014. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10-es 16/L Konkrétan, szépen megfogalmazza!!! Minden szíva szentírás számodra!!!!
2014. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez nekem elég korrektnek tűnik, ha Neked elég, igaz, mennyiségek nincsenek. De azzal együtt sem tűnik koplalásnak, persze soknak sem. Támogatom, hogy ne egyél meg akármit, gulyás kenyér nélkül, sok zöldség, rántotta, miegymás, ez így teljesen jó :) Én sem eszem kenyeret és semmi más keményítős cuccot sem, viszont rengeteg zöldséget, s elég sok kalóriát viszek be rendes ételekből... Roppant zsírosan eszem, a zöldségekkel ez elég jól összeillik. A szénhidrátnak nem kell az egekben lennie ahhoz, hogy bevigyük a szükséges kalóriát...

Csak mert kvázi lehetetlen egészségesen táplálkozni, miért ne törekedne rá az ember? Terhelje a testét, amíg beteg nem lesz, majd akkor figyel? Elég balga álláspont, mit mondjak. Az a része igaz, hogy fiatal korban a legtöbbünk még egész büntetlenül ehet helytelenül, de attól még jobb, ha akkor is figyel az egészségére.

2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Tulajdonképp nem olyan rossz. A kortársai csokoládét esznek chipsszel. Próbáld meg elhagyni teljesen a fagyit, meg az ilyen olyan cukros dolgokat. Ahhoz az étrend mellé meg ne csinálj semmi mást, csak egyél meg napi fél kiló (már sütés után) sült húst!
2014. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
miert kene neki elhagyni a fagyit? Ne rohogtess mar.
2014. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tényleg, miért hagyná el a fagyit? Nehogy most leszokj a fagyiról! Pálcika vékony vagy, tegyél a fagyira tejszínhabot is! Nem fog megártani, hidd el.

(10es vagyok)

2014. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Igazából a fagylalt (cukrozott víz,tej) fogyasztásából semmit nem profitál. A rengeteg húséból viszont annál inkább. Ha meg ilyen madárétkű a srác, akkor nem a felesleges cuccokkal kéne megtömnie magát.
2014. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. ha jól esik neki, akkor egye, mert elég sovány ahhoz, hogy ne legyen baja a sok kalóriától se, a cukor meg tápanyag, amitől legalább nem fogják a bordáit számolgatni.

Nem lehet csak húst enni, csak egészséges és tápláló dolgot. Nem érted, hogy nem csak izmosodnia, hanem híznia is kell? Illetve persze nem kell, hanem ajánlott.

Egyél csak fagyit, ha jólesik, de szándékosan ne hagyd el!

2014. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!