Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy aki fogyózik, az szenved és keveset eszik?

Figyelt kérdés

már sok embertől hallottam ilyesmiket...

leszólják a cukormentes kajáimat, pedig ugyanolyan az ízük, csak édesítővel készültek.

azt mondják, biztos alig eszem valamit, ezért vagyok vékonyabb.


pedig sokszor eszem keveset és finomakat, meg mozgok.


2014. jún. 7. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert tévhitekben élnek :) én cukorbeteg vagyok és azt hiszik, hogy egész nap kölesgolyón és vízen élek kb. :D:D
2014. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

1. Tudatlanság


2. Hiúságból. Az emberek szeretik azt hinni hogy mindenben igazuk van, minden úgy jó ahogy ők csinálják, még ha tudják is hogy sántít a dolog hazudnak önmaguknak is ha kell az önbecsülésük érdekében. Képesek megmagyarázni azt is hogy a meki a legjobb diétás kaja a világon csakhogy elfedjék vele azt hogy nem képesek lemondani róla.


Ez a kérdés pont ugyan ilyen. Azért tetted fel a kérdést mert tudod hogy veled egyetértő válaszok fognak érkezni és meghempereghetsz az önigazolás finom meleg mocsarában.


Ne foglalkozz mások véleményével. Az enyémmel se. Mondogasd magadnak hogy bunkó vagyok és nincs igazam. Mert bármit csinálsz mindig lesznek akiknek nem fogsz úgy megfelelni. A kérdés csak az hogy ez zavar téged?

2014. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!