Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alhas formálására mien gyakorl...

Alhas formálására mien gyakorlatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már nyolc kilótól szabadultam meg,4 hónap alatt.Egész csini a felsőtestem,a derekam 8 centivel lett kevesebb,de az alhasam nem akar változni.Van ott egy kicsike dudor,ennek köszönhetően a régi nadrágjaimat még nem tudom hordani.A dereka jó,de az alhasamon nagyon feszülnek,és kényelmetlenek.

Mien gyakorlatok kellenének az eltüntetéséhez?


2010. jan. 7. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára igazad lehet, ha azt mondod értesz hozzá.. csak a stílus ..
2010. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Milyen diétát csinálntál?? Leírnád nekem részeletesebben, kérlek!
2011. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Darcy válasza:
Nana,én annó fogyóztam,fogytam is 14 kilót,azarcomon,látszott de a hasamon nem:).Ma már kockahasam van,DE ez is csak úgy sikerült hogy eleget tornáztam vele.Adott két ember az egyik 90 kiló,vékony, izmos,180 cm és egy másik aki dettó 90 kg,180cm,de attól kövér,szóval fogyhatsz akármennyit,ha nem tornázol rá,és nem viszel be fehérjét.Jah és hogy ne legyen off a derékszög+lábemelgetős a leghasznosabb.És ha tornázol rakj be vlami pörgős zenét,hidd el sokat segít;D
2012. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igazuk van azoknak akik azt mondják,hogy nem fog menni ezekkel a gyakorlatokkal... Ha csinálod a hasizom erősitését az tény, hogy az izom fejlődni fog, vagyis a zsír/háj alatt nagyobb lesz azaz kifelé fogja nyomni a hasad. Alakitani leginkább kardio-val , interval-training-ekkel tudsz, vagy pl kocogás, aerob modon esetleg magas térdemelés az ami még megdolgoztatja az alhasad
2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Próbáld ki Shaun T Insane abs nevű tornáját :) Nagyon durva!
2017. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!