Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alhas formálására mien gyakorl...

Alhas formálására mien gyakorlatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már nyolc kilótól szabadultam meg,4 hónap alatt.Egész csini a felsőtestem,a derekam 8 centivel lett kevesebb,de az alhasam nem akar változni.Van ott egy kicsike dudor,ennek köszönhetően a régi nadrágjaimat még nem tudom hordani.A dereka jó,de az alhasamon nagyon feszülnek,és kényelmetlenek.

Mien gyakorlatok kellenének az eltüntetéséhez?


2010. jan. 7. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
feküdj a hátadra és emeld fel a lábaidat derékszögbe, majd kinyújtva és engedd vissza, de úgy hogy ne érintse a talajt .. kemény, de beváliik :)
2010. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fogyni diétával lehet, hasizmozhatsz orrvérzésig...
2010. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Közönöm az első válaszolónak.

A másodiknak:Szerinted mit csináltam 4 hónapig?Nem az volt a kérdés hogyan fogyhatok,azt tudom.A kérdés hogyan tüntessem el az alhasi dudoromat.

Várom a többi öletet is.

2010. jan. 7. 17:34
 4/15 anonim ***** válasza:

feküdj hátra, támaszkodj meg az alkarodon. a lábaidat emeld fel, és biciklizz a levegőben. Nagyon kemény, de megéri, gyorsan feszesíthetsz vele.:)


kiinduló helyzet ugyanez, alkaron támaszkodsz. a lábaidat nyújtva emeld fel. a jobb lábadat keresztezd 2x a bal felett, majd a balt a jobb felett. ez még nehezebb, mint az előző, és ez is hatásos.


grat a nyolc kiló mínuszhoz! ;)

2010. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem 8 kiló mínusz....minden álmom!!! Nagyon ügyes vagy!!! Bocs az offért...
2010. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.Nekikezdek.Jó hogy több gyakorlatot ajánlottatok,így tudom variálni.

Köszönöm!

2010. jan. 8. 18:24
 7/15 anonim ***** válasza:
És az alhasi dudor az mi??? Nem háj?
2010. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg háj.De sokkal szebb az alhasi dudor kifejezés.
2010. jan. 10. 11:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Na akkor még mindig ugyanott tartunk, hogy a háj, csak diétával fog eltűnni... helyi zsírégetés nincs, hasazhatsz orrvérzésig :)

Nekem kockás a hasam, fogytam anno 30 kilót, értek is hozzá...

Valószínű nem diétázol helyesen, de ezt nem kell szégyellni, a többség így van ezzel.

2010. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mitől fogytam 8 kilót?
2010. jan. 11. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!