Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor ha sovány leszek kint...

Akkor ha sovány leszek kint lesznek a csontjaim?

Figyelt kérdés
Az van , hogy most túlsúlyosnak számitok vagyis elég telt vagyok 176cm és 76kg de a bordám kilátszik még így is oldalról csíkokban is látszik ha fogynék 10-15kg-t ami eltökélt szándékom akkor nagyon látszana a bordám?
2010. jan. 6. 21:46
 1/5 anonim válasza:
Valszeg jobban, mint most, de... Miért akarsz fogyni 76 kilóból??? Én is 176 vagyok, és 101 kg. Persze, ez nem ideális, de 85-90 már elég lenne. Neked miért kell 60-65 kilónak lenned? (csak kérdezem, nem kötekedek)
2010. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ja, kicsit jobban látszódna. De nem olyan drasztikusan...=)

Neked ha úgy nézzük, jobbak az arányaid. Én 167/65 vagyok. Most is éppen fogyozók, mert sajnos alapból nagy melleim vannak, és a Combjaim sem túl vékonyak, szóval nem látszok egy nádszál karcsúnak...=(

Leszeretnék legalább 55-re fogyni.

2010. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na valahogy az arányos dolog kimaradt xD Szal neked azért jobb mert egy magas lányon általában...hogy is fogalmazzak...kevésbé látszanak a kilók, nem lesz ilyen kis tömzsike...
2010. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) értem hát azért szeretnék fogyni mert úgy érzem jobb lenne a közérzetem és a kondiciom de nem szeretnék olyannak tünni aki koplal vagy éhezik mert kinn vannak a csontjaim
2010. jan. 6. 22:34
 5/5 anonim válasza:
55? én is annyi vagyok és 168 cm. Évek óta próbálok hízni. a sportot is abba hagytam, így egy keveset sikerült felszedni. Mondjuk nekem inkább az izomzatom ami ennyit nyom. De a kérdezőnek inkább sporttal kéne fogyni, mert akkor szerintem nem igen változik, hogy mennyire vannak kinnt a csontjaid. Meg hát nem mindegy honnan szeretnél fogyni?!
2010. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!