Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre szorulok.12 éves...

Segítségre szorulok.12 éves vagyok és kövérnek érzem magam.33 kg vagyok. Ez nagyon kövér?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 20:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írod, hogy 12 éves vagy és 70 kiló, akkor túlsúlyos lennél. Így viszont vészesen sovány.
2010. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor te életveszélyesen sovány vagy, szóval leszel szíves kis étvágyat csinálni magadnak és egyél, és mozogj, hogy rendes étvágyad legyen, ha nem akarsz meghalni.
2010. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd magad:

[link]

2010. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

ez olyan hülyeség!!

nem fogok én meghalni!!

2010. jan. 4. 13:40
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

Te csak azt hiszed.

Ez már kóros soványság..

Egyszerűen hülye vagy.

2010. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
lehet h tényleg hülye vagyok mert nem nagyon tudom h mit jelent az h "kóros" :D
2010. jan. 4. 14:29
 27/33 anonim ***** válasza:
60%
idióta idióta idióta.kövezzetek meg de az ilyen megérdemli h belebetegedjen a betegségébe..aztán majd csak rájön h nem normális.gratulálok hülye gyerek mennyél babázzál még és zabáld tele magad..
2010. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

szia!

a kóros soványság azt jelenti, hogy ha azonnal nem változtat az étrendjén (csakis olyan irányba, hogy többet, eszik, sokkal táplálóbbat, de egészségeset), akkor kis idő kérdése, és kórházban kötöd ki 100 meg 100 cső fog kiállni belőled, infúziót kapsz, sőt, ha későn mész orvoshoz, akkor akár kómába is kerülhetsz, de minimum intenzívre. természetesen belehalsz. nem halhatsz, hanem !!!! bele fogsz !!!!

a többi válaszolónak annyit mondanék csak, hogy nem a kislányt kell hibáztatni, hanem a szüleit elsősorban. nem hiszem el, hogy egy anya, vagy egy apa nem veszi észre a gyereken hogy kórosan sovány.

másfelől pedig a mai kor hülye hóbortja, hogy XXS-es ruhákat kell hordani, 2 deka hájtól mindenki a falnak megy. nem azt jelenti ez, hogy legyen mindenki kövér, vagy elhízott.

oda kell figyelni!!!

te pedig lány, egyél normális mennyiségeket, normális ételeket, és 12 évesen csak azon járjon az eszed, hogy hol szeretnél 2 év múlva tovább tanulni, nézz filmeket, játsz. -s próbálj többet beszélgetni a szüleiddel!!!

2010. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

köszönöm!! *.*

:D

2010. jan. 4. 22:05
 30/33 anonim válasza:
33 kilóval 12 évesen kövérnek érzed magad?? Akkor szerintem anorexiás vagy vagyis pont hogy nagyon sovány :(
2010. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!