Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre szorulok.12 éves...

Segítségre szorulok.12 éves vagyok és kövérnek érzem magam.33 kg vagyok. Ez nagyon kövér?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 20:47
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

lehet h van benne valami h nem vagyok kövér mert anya állandóan mindent belém akar tólni az édességtől kezdve mindent!...

de szerintem nem vagyok vézna, és lenne mit alakítani...

2010. jan. 3. 21:19
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
neked nem a súlyoddal van baj, hanem az önbizalmaddal van baj. na meg a józan ítélőképességeddel. ha 10 kilót híznál, nem ártana meg neked, hidd el.
2010. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
az orvos is ezt mondta!!
2010. jan. 3. 21:24
 14/33 anonim ***** válasza:
Anorexiás modell akarsz lenni, akinek zörögnek a csontjai??? Ott azért kényszeritik rájuk ezt, mert kevesebb anyag kell így a ruhához. De te 12 éves vagy, fejlődő, formálódó, nem pedig ötven évesen elhízott valaki. Neked még most alakul a tested, felejtsd el azt a hülye fogyózást!
2010. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
én nem fogyózok!!
2010. jan. 3. 21:44
 16/33 anonim ***** válasza:
37%
Ha az orvos azt mondta , akkor higyj neki ember!! Te beteg vagy, tényleg, orvosi szempontból, és szellemileg is!! Csontkollekció vagy.. Ennyi súllyal ha még fogyózol, bele fogsz halni!! Nem viccből mondom kiscsaj. hízzál föl vagy 15 kg-t. B.nőm régen anorexiás lett, bekerült az intenzívre, és meghalt!!! Tudod, milyen érzés volt?? Pedig mindig mondtam neki hogy egyen már. Annyira idegesít az ilyen magadfajta szánalmas kisp****k kamukérdései hogy dagadt vagyok?? Közben olyan véznák mint egy giliszta!! Ébredj már föl! Hülye vagy te, és én komolyan mondom ha ezt szemtől szembe kérdezted volna meg tőlem, és fejbelőlek! Ha nekem ilyen gyerekem lenne, kidobnám az ablakon!! Sajnálom anyádat hogy el kell viselnie!! Ember, te kész szánalom vagy-.-""
2010. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
ez kamu kerdes
2010. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

B** de hülye vagy istenem... Ez anorexia. Amúgy ha fogyózol akkor felsorolom hogy ilyen következményei lesznek:

-megállsz a fejlődésben

-nem fog kifejlődni a melled

-megereszkedik a bőröd

-beesik az arcod

-kiesnek a fogaid

-kihullik a hajad

így továb... aztán meghalsz!! SZÓLJ ANYÁDNAK HOGY KEZDJEN EL KOPORSÓRA GYŰJTENI!!!

2010. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Szia!! 48 éves vagyok, 3 lányom van. Az egyik olyan alkatú mint te, és szinte minden napját az orvosnál tölti.
2010. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Egyél sokat, finoma kajákat, ne méricskéld magadat kalóratáblázatok és fogyós receptek értékei szerint! Ezt az hollywoodi marhaságot (az a menő, aki csont és bőr) sűrgősen felejtsd el. Legalább tiz kilót híznod kellene, nem fogyni.
2010. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!