Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fanmail dilemma. Segítségre...

Fanmail dilemma. Segítségre szorulok!?

Figyelt kérdés
Készülök küldeni egy levelet Jesse Eisenbergnek, hátha kapok egy aláírt fotót tőle, de találtam kettő címet is, és nem tudom, hogy melyik lehet az aktuális címe. Hallottam, hogy változott, vagy valami. Tudom, nem házhoz megy a levél, nem vagyok hülye, de azt viszont tudom, hogy ő írja alá a képeket. Tehát az a kérésem, hogy ha tudja valaki, vagy esetleg írt már valaki neki, és kapott rá választ, akkor kérem írja meg a címét! Köszönöm előre is a válaszokat. :) Nagyon szeretem azt a színészt, és nagyon örülnék, ha sikerülne összehozni egy ilyen kis apróságot.
2011. márc. 21. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Jesse Eisenberg

ICM Los Angeles

10250 Constellation Boulevard

Los Angeles, CA 90067

USA


Tuti ez az.

2011. márc. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is ezt találtam, de van még egy new york-i címe is, és nem tudom, hogy melyikre küldjek. :S Azt tudom, hogy jelenleg New York-ban él a színész...
2011. márc. 22. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Los Angelesbe küldd, ahogy te is írtad, nem a lakására megy a levél. Gondolom, időről időre adnak neki egy köteg fotót, hogy na, Jesse, akkor ezt írd alá, a los angeles-i iroda intézi a többit.
2011. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért nem írsz mindkét címre?
2011. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van első 09:04-es. Láttam, hogy volt akinek névreszólóan írta alá, és azért volt a dilemma, hogy na most melyikre írjak. Most lehet, hogy lesznek olyan kommentek, hogy "de nagy bajod van neked is", de egyszerűen oda vagyok érte, tökre aranyos... :D Lány vagyok, nem pedig b*zi. xD
2011. márc. 22. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként itt egyedül velem beszélgetsz. :)
2011. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi, nem is néztem. xD Hülyének jöttem ki... -.- Sebaj. :D
2011. márc. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!