Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Szeretnék...

Mit tanácsoltok? Szeretnék lefogyni májusig 10-12 kg.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, kevés az időm a sportoláshoz, és pénzem sincsen lejárni edzőtermekbe. Mostanában nagyon sokszor van nassolhatnékom, esténként csak ennék. Mit tanácsoltok?
2010. jan. 3. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, álld meg a sokmértékű nassolást. Egyél vmi édességet a szombati vagy vasárnapi ebéd után és csak akkor és keveset. Amúgy minél kevesebb szénhidrátot, sok fehérjét és zöldséget, gyümölcsöt. Abból is óvatosan mert a banán azért sokat nyom a lattban. És azért ha tudsz szoríts be minél több időt sportra mert az legalább olyan fontos mint a diéta.
2010. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nassolni van kedved egyél inkább gyümit, mint csokit. : )
2010. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Én kb. 16 éve nem reggelizem, max. gyümölcsöt, és nekem bevált, nem vagyok éhes. (Ez a testkontroll módszer része: [link]

Este én is szeretek nassolni, de megtehetem.

2010. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igazság szerint, ha nassolhatnékod van, akkor azt tedd meg nyugodtan, mert vannak fogyókúrások számára is nagyon finom kis nasik. pl.: almacsipsz, vagy csinálhatsz magadnak egy turmixot, eperből, natúrjoghurtból és kis mézből. édes, és elmehet tőle az éhséged.

szerintem a nassolhatnék lelki dologra vezethető vissza, meg kell találnod az okot, ami miatt éhes vagy. vagy unatkozol, vagy stresszes vagy, munkahelyi, családi, párkapcsolati probléma is okozhata ezt (de ebbe nem megyek bele mélyen :))

tehát a lényeg, hogy nasizz, de csak egészségeset, és ne liszteset, cukrosat.

nekem 10 kilót sikerült lefogynom úgy, hogy nem mozogtam. (ennyi is volt a megálmodott)

tehát nem gondolom, hogy egy liszt, cukor mentes, sok gyümölcs, zöldséget tartalmazó étrend mellett ne tudnál lefogyni.

a lényeg, hogy a lefekvés előtt 3-4 órával már ne nagyon egyél, fogyassz rengeteg folyadékot! és a bevitt kalóriamennyiség nagyjából mindig ugyanannyi legyen.

sok sikert! =]

2010. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még egy gondolat, az előbbihez:

jó ha van kitűzött célod, hogy szabtál határidőt. igazság szerint a heti fél kiló mínusz az ajánlatos, tehát az havonta kb. 2 kg. így májusig elérheted a várt 10kg-ot!

arra azért vigyáz, hogy ezt az étrendet a cél elérése után se nagyon változtasd meg! utána már a hétvégi bűnözés belefér, de inkább maradj az egészséges ételek mellett. ha pedig nagyon csokira vágysz válassz cukorbetegek számára készített termékeket! :)

2010. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell feltétlenül edzőterembe járnod, neten találsz sok tornagyakorlatot, és az utcán is futhatsz, nem csak futópadon. a pénz hiánya ne akadályozzon meg a mozgásban, mert az bizony nagyon fontos, ha fogyni szeretnél.
2010. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!