Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok és 67 kg. Nekem...

160 cm vagyok és 67 kg. Nekem ez sok. Mit tanácsoltok, hogy tudok lefogyni gyorsan kb 10 kg-t? Elsősorban a hasamból szeretnék. Mit egyek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

1: Az nem NEM SOK:) Legalább van alakod és nem deszka vagy, hanem teltebb alkatú:) DE SEMMIKÉPPEN NEM duci, stb:))

Ha a pocidból mindenképpen fogyni szeretnél akkor csinálj felüléseket, de ne kezd drasztikus fogyózásba mert nincs rá szükséged:) esetleg annyit tehetsz h. nem eszel annyi édességet écsipszet stb, és este 6 után nem eszel:9 ennyi:)

De ismétlem, nem vagy se kövér se duci, hanem van normális alakod és nem vagy deszka:)

2009. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Jól esett! Anyukám mindig lekövérez! De a férjem hála isten megvéd. Mennyi felülést csináljak naponta? Mikor fogok látni vmit?
2009. jún. 11. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyorsan nehéz lesz, de ha azér eddig is sportoltál akkor futás (vagy először gyaloglás ha nem mozgtál elötte, hogy izületeidet kíméld) kenyér kerülése, sok víz 2,5-3 liter naponta (felgyorsítja az anyagcserét) és heti 1-2-szer nem árt súlyzós edzés. (nem nagy súlyokkal 2-5, csak hogy ne az izmaid lássák a fogyás kárát. Nekem így lement 5kg 3 hónap alatt (170 vok és 60 kg most)
2009. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:)

Nekem a felülés, a guggolás a kitörés. ezek váltak be, persze súlyzóval én másfél kgseket használtam hozzá:)

hát egy hónap alatt fogytam kb 5 kgt (de nekem volt is miből leadnom=))

Csinálj először 20at 20at mindenből, aztán fokozatosan!

De ne vidd túlzásba, mert ismétlem nem kell:)

2009. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Krisz85 ***** válasza:
100%

Sajnos a felüléstől nem lesz kevesebb zsír a hasadon.

Nem tudsz a hasadról fogyni, vagy fogysz egyenletesen mindenhonnét vagy sem, még ha koplalnál is és izmot bontanál még az is egyenletesen történne, kis túlzással. Szóval diétázz, és aerob edzés, és türelem.

2009. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
futás, futás, futás...
2009. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úszok és az is egész jónak tűnik.


Meg hát kevesebbet eszem és amúgy is próbáom az étrendem átalakítani egészségesre.


De én nem javasolnám a gyors fogyást, azt mondják nem jó, csak árt.

2009. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg sok.

Én 162 vagyok és 60 kiló és van rajtam fölösleg, na nem sok, de van. Ha ezt a pár kilót leadom, akkor leszek átlagos, nem leszek vékony úgy sem.

2009. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem sok
2010. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!