Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sehogyan nem tudok lefogyni....

Sehogyan nem tudok lefogyni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Az éven nagyon sok fogyókúrával próbálkoztam, de inkább csak híztam, puffadtam. Még suliba járok egy évem van a diplomáig, apum vásárol, én reggel 8-tól este 6-ig vagy 8-ig suliban vagyok. 10 kg-tól szeretnék megszabadulni 1-2 hónap alatt.
2009. szept. 13. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magasság, súly, mozogsz-e, mennyit, mit eszel, mennyit, milyen rendszeresen, milyen a csontozatod, milyen a súly-eloszlás a testeden, mi nagy, mi kicsi...? (pl. van egy lány a baráti körömben, aki vékony alapból, dereka, karja, lába, melle is kicsi, a feneke viszont ezekhez képest nagy, nem kövér, nincs rajta semmi felesleg, csak a csípőcsontja széles, ezért kérdeztem az arányokat)
2009. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Először is napi 2 liter víz, aztán 3 óránként egyél egy keveset, hogy az anyagcseréd ne álljon le, ne egyél fehér kenyeret, se édességet, este 6 után ne egyél már, és mozogj, azaz kocogj, vagy tornázz, menj konditerembe, sovány húsokat egyél :) Hát tőlem ennyit :)
2009. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
56%
egyetértek 18:28-cal. csak annyi h nemazt kell nézni, hogy este 6 után ne egyél, hanem attol függ h mikor fekszel le, és elötte 3-4 órával már nemlehet enni. pl ha te 11kor fekszel le akkor olyan, 7-8kor legyen meg az utolso kajálásod.
2009. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem, diploma előtt vagy, és rengeteget tanulsz, (előadások, számítógép, könyvek stb). A fogyás feltétele nemcsak a diéta, hanem a mozgás is. A leírásból arra következtetek, hogy nem nagyon mozogsz. Valószínűleg egy kis mozgással a fogyás is beindulna. Megértem, ha sajnálod rá az időt, de akár napi 15-20 perc szobabicikli, vagy tempós séta is jót tehetne, aztán majd diploma után belehúzhatsz a mozgásba.

Sok sikert!

2009. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd valaki vagy valamilyen egészségügyi probléma miatt (gondolok itt pajzsmirigyre), vagy akaraterő hiányában nem tud lefogyni. Igenis le lehet fogyni, csak oda kell figyelni. Egyél naponta többször keveset. Sok zöldség, gyümölcs, ezek egészségesek és telítenek is. Továbbá ahogy már írták legalább 2-3 liter folyadék naponta (természetesen nem cukros löttyök), és max. délben enni utoljára szénhidrátot. És a mozgás. Elhiszem, hogy kevesebb időd van a tanulás miatt, de ha már heti kétszer tudsz 30-40 percet sportolni, több, mint a semmi. Én is dimplomáztam már, és pont akkor fogyóztam. Ha tudtam, hogy este hulla leszek, vagy nem lesz időm mozogni, akkor reggel felkeltem hamarabb. Nem szabad gyártani a kifogásokat, igenis tud az ember szakítani időt egy kis minimális mozgásra. Ha így csinálod, hidd el le fog menni.
2009. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!