Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan veszitek rá magatok...

Hogyan veszitek rá magatok napi egy másfél óra sportra? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Napi egy másfélórát sportolok de már nehezebben veszem rá magam szombatra már ki vagyok tőle.
2014. jún. 14. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Néha nekem is nehéz felkelni reggel, és rávenni magam, hogy elinduljak.

De általában azzal győzöm meg magam, hogy milyen jó lesz utána, mikor kész vagyok a napi "adagommal". Akkor sokkal jobban érzem magam. :)

Ez motivál. (Na, meg persze a formásodás, fogyás...)

2014. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Én is tartok magamnak reggelente egy kis ösztönző beszédet és a célra gondolok. Meg azokra, akik sokkal nehezebb helyzetből indultak és sikerült nekik.

Amúgy volt idő, mikor egyik barátnőmmel jártam edzeni. Nem muszáj kondiba, ha nincs rá lehetőség, nekünk sem volt, csak ki a szabad levegőre, parkba és ott csináltuk. Akkor nem kellett annyi ösztönzés, mert elmentünk együtt, végigdumáltuk az edzést, hamar elrepült az idő és nagyon jó volt. Társaságban könnyebb.

2014. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=gupx_fDLK0U

nekem ez segit elindulni, meg gondolok a jovore h nemsokara konyebb lesz, mert minden csak megszokas kerdese :)

2014. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Minden reggel meztelenül állok a tükör előtt, végig nézem a combomat, pocimat, fenekemet és ez eléggé ösztönözz a dologra...
2014. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat amúgy kedves utólsó én is ezt csinálom :)
2014. jún. 14. 18:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Nehéz, mert sajna nagyon nem szeretek sportolni, de engem is az eredmények motiválnak..vagy, hogy csinos, vékony nőkről nézek képeket:D
2014. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
2014. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi értelme van naponta másfél órát sportolni? Meddig lehet ezt bírni? Én heti két torna mellett egy hónap alatt 5 kilót fogytam és egyszer sem koplaltam. Ha okosan, ügyesen csináljátok, önmagatok kikészítése nélkül is lehet csinosodni. Ráadásul ha minden nap edzetek, mikor regenerálódnak az izmaitok?
2014. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk heti 2 alkalom sport kevés volt, de tény, hogy én is szépen fogytam heti 4-5 alkalommal való 1 órás sportolástól. Minden nap másfél óra tényleg sok.
2014. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Mi értelme van naponta másfél órát sportolni? Meddig lehet ezt bírni? " jót tesz a vázrendszerednek, az agyad vérellátásának, az emésztésednek, az endorfinszintednek, stb...és lehet bírni életed végéig is ;)
2014. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!