Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen fajta diéta...

Nektek milyen fajta diéta volt hatásos?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Kozepes feherje, sok zsir, keves szenhidrat
2014. máj. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár nem szándékosan fogyókúráztam akkor, lényeg, hogy a terhességi diabétesz miatt szénhidrát- diétát kellett folytatnom, és az utolsó hónapokban kb. 1- 1,5 kg- okat fogytam. Úgy, hogy a baba rendesen fejlődött, gyarapodott. Kezdetben 175g- os, majd amikor nem javultak kellőképpen a vércukor- értékeim, 160 grammos volt a napi bevihető szénhidrát mennyisége, 6 étkezésre felosztva. Választhattam, hogy vagy ez a megoldás, vagy gyógyszert szedek.

Ez alapjában egy jó diéta, csak nagyobb, elviselhetőbb adagokkal. Ha így akarnék fogyózni, én egy kb. 190- 200 grammos CH- bevitelt tartanék még elfogadhatónak, ennél kevesebb már önsanyargatás. Ugye, eleve kizárja a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, ami tényleg fogyáshoz vezet. Hátránya, hogy folyton méregetni kell.

Mostanában úgy adtam le 3 kg- ot (kb. 2 hónap alatt), hogy tulajdonképpen ezt a diétát követem, de nem grammozgatok, csak sokszor eszek keveset. Rengeteg zöldség, és este 7 után semmi. És minden nap mozgás (bicikli, nagy erdei séták a családdal.)

2014. máj. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás. Mindenből ettem, csak mértékkel. Alapvetően semmi fehér tészta, semmi édesség, semmi cukros üdítő, se tej. DE ha nagyon megkívántam valamit (ez nem gyakran fordult elő), akkor ettem, ha belefért a kalóriakeretembe.
2014. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szálkásítok. Napi 1.5 g szénhidrát testtömegkg-onként és 2 g fehérje. De figyelek az ételek glikémiás indexére is.
2014. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normálisan ettem mindent, amit előtte, csak kisebb adagokat. Nassolás kiiktatva. Mellette heti 3x súlyzós edzés.

Kb. 2 hónap alatt mínusz 8 kg. Éhezés, szenvedés nélkül :)

Annyiban volt könnyű a helyzetem, hogy olyan sok mindenről nem kellett lemondanom, cukros üdítőket nem ittam előtte sem, gyors kajákat és félkész mikrós kajákat nem szeretem, csak az édességgel voltak gondjaim, arról kellett leszoknom.

2014. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Atkins, Testkontroll és Paleo. Mindhárommal tudtam éhezés, kalóriaszámolgatás nélkül fogyni.
2014. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!