Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a diéta hatásos lehet?

Ez a diéta hatásos lehet?

Figyelt kérdés

15/L,167cm,57kg

nem baj ha a súlyom ennyi marad,vagy nő de szemmel látható változást szeretnék.Nem vagyok kövér csak van egy kicsi fognivaló rajtam.Sose voltam jó a diéták megtartásában de ha ez hasznos lenne akkor véghezvinném!Nyárra szeretném hogy legalább,nem maximálisan de azért làtható legyen! (:

A felsoroltak közül mindig egy variáció!

Reggeli: -2szelet puffasztott rizs natúr joghurttal

-2szelet puff.rizs 2-3 szelet szalámival

Tízórai:-valamilyen gyümölcs(pl.alma,banán)

-zöldség

-müzli

Ebéd:itt sokminden lehet de mindig csirkehús valamilyen módon kevés zsiradékkal vagy hal, burgonyával,rizzsel

Uzsonna:-1-2 alma

-zöldség

Vacsora:-túró

-zöldség

-natur joghurt

Ès azon gondolkoztam ha összegyűlne egy kis zsebpénzem akkor venbék fehérjeport és italként betenném tízórai vagy uzsonnához.Naponta megiszok min. 2 liter mentes vizet hozzá teát cukor nélkül.Heti 5x sport.2nap úszás 2x aerob edzés 1x erősítés.

Szerintetek ez hatásos lenne? :)


2014. ápr. 28. 22:11
 1/8 anonim válasza:
Nem azért, de szerintem tényleg nincs semmi baj a testsúlyoddal. Felesleges lenne fogyókúráznod. Ez étrend tökéletes, a testmozgás is kiváló, de ne a fogyás miatt csináld, hanem hogy egészséges legyél. A fehérjeporral azért vigyázz, ne vidd túlzásba :)
2014. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az aggódást de tényleg nem azt akarom hogy egy csontkollekció legyek de amúgy izmosodni is szeretnék vagyis ilyen fitnesses testalkatot :)
2014. ápr. 28. 23:28
 3/8 anonim válasza:
Megértem és remélem sikerülni is fog :)
2014. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a cukros müzlihez menne tej is,ezt gondolom kihagytad.

ennél gyorsabb önkárosító öngyilok csak a golyó.

ha bírsz ennyi tejterméket,akkor egyed,de a tej nem emberi táplálék,hanem a kis boci szervezetére kitalált tápanyag.

reggelire legyen 3 főtt tojás.estére meg rántotta mondjuk.

a müzli helyett zab és víz és ehhez tehetnél protein turmixot,tojás vagy marha proteint.

a burgonya és a rizs helyett több zöldség.

uzsonnára hús zöldség menjen,ne gyümölcscukor.

2014. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez jó lehet, csak a puffasztott rizs az tömény keményítő.

A joghurt nagyon sz.ar kaja.

A müzli is keményítő.

A burgonya is.

A túró szintén tej mint a joghurt..


És ezeket eszed főleg, szóval jó ez csak többnyire 'retek'.

2014. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Krumpli, rizs, joghurt, müzli? Ez minden csak nem diéta.
2014. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok kicsit a tejtermék, a puffasztott rizs meg egyenesen felesleges. Nem tudom, a mai fogyni vágyók miért kaptak így rá..


'Nem vagyok kövér csak van egy kicsi fognivaló rajtam.' - Az sose hátrány :)

2014. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem is sok a tejtermék, és felesleges puffasztott rizst enned, mert magas a glikémiás indexe és gyorsan megéhezel utána. Inkább gyümölcsöt reggelizz, mert azt jobb ha délelőtt eszed, így a szervezetednek bőven lesz ideje elhasználni a benne lévő cukrot. Fehérjéhez meg ne egyél szénhidrátot, csak zöldségeket.

Szerintem elég ha ezekre odafigyelsz, nem kell kevesebb kalóriát bevinned mint korábban, mert a súlyod teljesen jó.

2014. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!