Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázni szeretnék....

Fogyókúrázni szeretnék. Valami hatásos diéta?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki már kipróbálta és bevált vagy ismer valakit akinek szintén bevált. Gyorsan szeretnék lefogyni szóval lécci olyanokat írjatok ami gyors előre is köszi :)
2014. ápr. 25. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs:

-főtt rizs,

-főtt burgonya,

-kenyér,

-zsemle,

-kalács,

-félbarna kenyér,

-cukor,

-cukros üdítők,

-fagyi,

-tejcsoki,

-süti


Ezeken kívül ehetsz bármit.

Ami a lényeg:

NE KOPLALJ!!!!

Egyél sok húst,zöldséget,salátákat köretnek.

Zabáld magad nyugodtan degeszre ezekből és mozogj egy kicsit.

Megdöbbentő változások elé nézel.

Hidd el!;)

2014. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy 2 hónap -20 kg.:)
2014. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A salátákkal azért óvatosan hogyha öntetes fajta (natúr persze mehet).

Előző válaszoló, már elnézést, de két hónap alatt -20 kiló még extrém elhízásnál is durva, egészségesen nem lehet ennyit leadni, max. koplalással, ami tönkrevágja az anyagcserét, és tartós se lesz az eredmény, arról nem is beszélve, hogy a bőrnek se tesz jót...

2014. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam ennyi ment le (-20kg,110 kg-ról),de ebből az első 5 kg csak víz lehetett.Az szinte napok alatt ment le,utána már lassult a fogyás.Még extrém mozgást se végeztem,mindössze bringáztam hetente párszor 1-2 órát és elég sokat sétáltam.Semmi fitness zizi,meg ilyesmi.Amit eddig az üzemorvosom műtéti hegnek hitt a hasamon (gyűrődés),az eltűnt.:)


50-100kg-os fogyás után tényleg úgy néz ki az ember,mint egy shar pei.:)

2014. ápr. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket ma el is kezdem remélem sikerülni fog :)
2014. ápr. 26. 11:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Ne egyen sem főtt rizst és burgonyát sem? Elárulnád akkor miből fedezed az izmaid "hajtóanyagát" az összetett szénhidrátokat? Talán semmiből? Nem lehet akkor, hogy az a 20kg-os fogyás 3/4-e izomból ment? Nem is csoda ha lóg a bőröd mégis mi feszítené meg, nem is beszélve arról, hogy a 20kg-os fogyás 20 hét alatt a normális nem pedig 8-10 hét alatt.
2014. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most akkor mit ehetek?
2014. ápr. 26. 13:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Szénhidrát forrásnak ehetsz: rizs, főtt burgonya, durum tészta, teljes kiörlésű tészták. Amit max reggelire vagy edzés után ehetsz keveset cukor, fehérlisztből készült ételek. (Persze nem azt jelenti nem ehetsz meg naponta egy szelelt kenyeret semmi bajod nem lesz tőle)


Fehérje forrás lehet hús (legjobb a csirke és a hal), túró főleg vacsorára. Tej és sajtot ehetsz de ne alapozz rájuk nem a legjobb.


Zsír forrásnak elég megosztott a vélemények én az állati eredetű zsírokat tartom előnyösebbnek.

2014. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És persze rengeteg zöldség és folyadék (ha lehet víz).
2014. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dear #6.

Az étrend folytán a szénhidrátot a zsírrétegemből fedezte a szervezetem (glükagon szintézis).Csak mellékesen egy elszántabb kollegína 2 hónap alatt 35 kg-tól szabadult meg.


Kedves 6-os,nem akarlak baxtatni,de szerintem halvány lila bélgázod sincs mire képes az emberi szervezet fogyás terén,anélkül hogy kinyírná magát.

2014. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!