Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázzak vagy inkább...

Fogyókúrázzak vagy inkább sportoljak? Lent bőv.

Figyelt kérdés

nekem az a problémám hogy alacsony vagyok és izmos a vádlim és a térdem feletti rész (és ez csúnya kockás és a vádlim nagyon nagy) viszont a combomon meg elég rendesen látszik a felesleg. főleg a felső részen belül. a hasamon is és ott oldalt a hasam mellett is látszik a fel. a vállam a csípőmhöz képest kicsi amitől nagyon undorodok(csúnya így a testem) és még az is baj hogy a derekam nem karcsú, mintha a mellemnél kisebb lenne a bordám kerülete mint lentebb. és így nem is lehet az a homokóra alakom.

remélem érteni lehet amit mondtam :/ kérlek segítsetek mert el vagyok nagyon keseredve. milyen edzésmódokat ismertek hogy a lábam ne legyen csúnya izmos mégis a combomról a kövérség eltűnjön és hogyan hozhatnám arányosságba a vállam és a csípőm?

egyébként 17 éves vagyok, 52kiló 153 cm.


2009. dec. 20. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
NEhogy diétázni kezdjél, mert azzal csak rontasz a helyzeten. Kezdj el sportolni, mert ahogy leirod leginkább az alakodat kellene formálni. Ha többet mozogsz és nem eszel kevesebbet, akkot ugyan fogyni is fogsz, de a fö gond nem a súlytöbblet, hanem az izomhiány.
2009. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Diéta és sportteljesítmény ellenmond egymásnak. Ha sportolni akarsz, enned kellrendesen tápláló anyagokat, különben nem lesz energiád. De ha sportolsz rendszeresen, akkor elkezdesz fogyni.

A futást tudom javasolni, de csak fokozatosan.

2009. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokt. és mit tegyek a csúnya nagy izmos lábammal? :/ nagyó nem óriási de tömzsi... :S
2009. dec. 20. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Az izmos vádli szép. Ha elkezdesz sportolni, olyasmit válassz, ami a lábadat is megmozgatja. Mindig nyújts, lazíts és figyelj a szálkásításra, és akkor a lábad is formálódni fog.


Sok türelmet és kitartást kívánok neked, ne keseredj el, nem megy egyik napról a másikra!

2009. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!