Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Korházba kell mennem május...

Korházba kell mennem május 5-én, addig le kéne fogynom 5 kilót, hogy ne lépjen fel kockázat, ezzel menni fog szerintetek? Nagyon elszánt vagyok, hisz sok múlik ezen?

Figyelt kérdés

Reggeli 3db abonett, 2db főtt tojás, uborka, pár szelet sonka, fél liter zöld tea

tízórai vagy vagy-alma kefír

ebéd hús/hal saláta(mindenféle, paprika, paradicsom, zöldborsó, saláta levelek, répa, cukkini, brokkoli stb)

uzsonna 15dkg túró

vacsora fehérje shake

csak víz, mellette zöld tea reggelire, 1-2 kávé is belefér persze cukor tej nélkül

Mozgásnak annyi, hogy már gyenge vagyok és nem szabad magam meghúzni, szóval szobabicikli kb 1 óra meg előtte egy kis bemelegítés, de van hogy ezt már nem nagyon bírom így a napi meló mellett mert már eléggé gyenge vagyok

Most vagyok 165/70

Eddig sem ettem sok édeset zsírosat csak egy kicsit több gyümölcsöt, olajos magvakat

Ezt most mellőzni fogom

Köszönöm a segítséget!


2014. ápr. 6. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen, csak tényleg tarts ki :) sok sikert mindenhez! :)
2014. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normál esetben azt mondanám, hogy ez baromi kevés, de mivel időre muszáj lefogynod, így ehhez mérten adok pár tanácsot.


Az alacsony ch jó ötlet, sőt én a mérlegelés előtti 3-4 napban nagyon alacsonyan tartanám a ch-t (szinte nullán) és a mozgást is mellőzném, hogy minden megkötött víz távozzon.


Az étrendedből kivenném a gyümölcsöt, a hüvelyeseket (zöldborsó) és a sárgarépát. A többi zöldség mehet.


Tehát sok fehérje, minimális ch, zsírból viszont -főleg nőként- kell a napi 30-40 gramm.


De ez tényleg csak erre az időre szól, ezt ne csinálja senki hosszú távon.

2014. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, kitartó vagyok, de gyengülök sajnos, nem bírok aludni, annyira fáj a gyomrom, reggel alig bírok kimászni az ágyból, folytonos fejfájás, szédülés, remélem ez lassan elmúlik. Meg 3 pulcsiba is nagyon fázok de ömlik rólam a víz.
2014. ápr. 8. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vacsira ehetnél többet, és reggelire kevesebbet. Aztán. Sokkal hatásosabb lenne, a szétválasztó diéta (ami annyit tesz, hogy egy étkezés/napnál csak szénhidrátot vagy csak fehérjét eszel. Persze, mértékkel!)

A napi 3 étkezést nem véletlenül találták ki, ajánlom azt.

2014. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!