Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek kb. mennyi idő után...

Nektek kb. mennyi idő után állt át az agyatok "elszánt fogyó" üzemmódba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. már semmi sem tántorított el a célotoktól, nem lehetett megtörni titeket a kedvenc édességetekkel vagy akármitekkel, amikor már az agyatok inkább azon kattogott, hogy hogy lehetne minél hatékonyabban fogyni, nem azon, hogy hogyan lehetne csalni, amikor már a mozgás a mindennapok része lett... ilyesmik.
2013. jún. 3. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyén hangzik de ha komoly az elhatározás az első perctől, ha nem az akkor később sem.

Te döntöd el, hogy min kattog az agyad, olvass ilyen témájú cikkeket, nézz motiváló v elrettentő képeket ami segít és határozd el, hogy nincsen csalás.

Az még fontos, hogy az életmódváltás a cél! Keress olyan recepteket amik finomak és mégis beleférnek a diétádba (pl simán lehet ilyen sütit is csinálni) egyél normálisan, hogy ne éhezz és akkor könnyebben megy majd a dolog :)

2013. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hét paleo és futás után :)
2013. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok elszánt fogyó, inkább egészségre törekvő hedonista, aki reméli, hogy azért fogy is...

Hm, attól függ, hogy nézzük. A glutén, cukor és sajt kivételével a tejtermékek elhagyása egyik napról a másikra ment, nem is volt semmi gond, csak akkor borult minden, amikor nem voltam itthon, hanem elmentünk vásárolni fél napra... Megvoltak a magam kis lázadó korszakai, de manapság már ilyenről szó sincs :) S most már naponta edzek is. Ehhez úgy 3 hónap kellett :) Nem volt ám kapálózás, szenvedés vagy tábla csokik betolása az elején se, de azért voltak teljesen tudatos kilengések. Nem váltak be, mit mondjak. Nagyon jó, egészséges szabályokat alkottam, amiket nem érdemes felrúgni, mert durván megérzi a testem, energiaszintem...

2013. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kb egy hét nehéz kezdés után ráállok, hogy meg tudok bármit..
2013. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*állni
2013. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!