Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem áll át a szervezetem...

Ugye nem áll át a szervezetem éhező-üzemmódba?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok: hasmenés, hányinger, hőemelkedésem is volt, fejfájás. Nagyon ment a hasam tegnapelőtt, tegnap is ma is.

Tegnap csak egy tányér ételt tudtam megenni.


Tudom mennyire fontos hogy napi 5-6szor együnk pici adagot (fogyizom, és így is szoktam enni. 5-6 étkezés ebből 2 gyümiétkezés egy nap) de tényleg nem tudtam tegnap többet enni. Féltem ha még eszem akármit is az tuti kijön belőlem ha csak gyümölcs is. Azt a tányér ételt tudtam egyedül megenni mert akkor nem volt hányingerem, délután 4 körül. Este és reggel is hányingerem volt meg széthasadt a fejem


Ugye ettől nem állt át a szervezetem éhező üzemmódba? Hogy csak 1szer ettem?


2012. jún. 12. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Betegségnél nem ez az elsődleges. Nem is szabad erőltetni az evést, jól tetted hogy nem ettél többször.

Mondhatjuk hogy átáll, nade ez ne zavarjon amikor nem is eszel semmit nem fogsz hízni. Hátrány a betegség de nincs mit tenni vele, a lefogyásnál úgysem párnapos távlatban kell gondolkodni.


[link]

2012. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ha majd elmúlik a betegség, ugye nem kezdek el hízni ettől a napi-1-evéses dologtól?


Betegség után majd folytatni akarom a napi 5-6 kis étkezést (ebből 2 gyümiétkezés) de ugye nem érzékeli ezt a szervezetem éheztetésnek és nem hízok majd ugye?

2012. jún. 12. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:

De, aki egyszer valamiért nem tudott enni egy két napig az azóta is hízik minden levegővételtől és 3hónapon belül egész biztosan eléri a 6mázsát.


Nyugi ,ne parázz már ennyire. :D

Nem fogsz úgymaradni. Nem tesz jót a diétának de azért nem is teszi tönkre. Ahhoz fog energiát használni a tested hogy legyőzze a betegséget nemnagyon van mit elraktároznia, és mivel pár nap alatt fokozatosan állsz vissza a diétára, így ugyanúgy fogod tudni folytatni mint betegség előtt.


Ez a helyzet egyáltalán nem olyan súlyos mint amikor valaki hetekig, hónapokig koplal meg még eddz is mellé és teljesen lerobban a teste. Jut eszembe, nehogy eddz, pár napig még az után sem hogy a tünetek már elmúltak, mert könnyű visszaesni.

2012. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!