Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni éhezés nélkul?

Hogy tudnék fogyni éhezés nélkul?

Figyelt kérdés

azt szeretnem tudni, hogy fogyhatnék le éhezés nélkul egyszeruen. nem szoktam sokat mozogni, játék fuggo vagyok...

kikoltoztunk kulfodre, elotte is dagadtnak neztem magam, de ha vissza gondolok akkor pont jo sulyba voltam. azota hiztam 15 kilot. most 100 kilo vagyok, 185-190 cm kozt

elszántam magam hogy le fogyok, mozgogni is fogok, csak nem tudom mit egyek, mert általába zsiros ételeket eszunk,

Pl toltott kaposzta, gulyasleves egy nap, de a gulyas levest is sos zsiros kenyerrel eszem :D


tippek étkezési szempontbol mit egyek, mit igyak, meik ételnek, italnak. gyumolcs vagy zoldségnek van zsirégeto hatása.??? és ha lehet ne ijen, ne egyél és lefogysz dolog. :D elore is koszi a válaszokat


Ha a kor és magasság, suly számitana

17/F korubelul 185-190 CM kereken 100 KG



2014. márc. 27. 12:34
 1/5 anonim válasza:

Ora et labora...

Dolgozz és imádkozz...

2014. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat .... kosz. :D jo motivacio voltal kisbaratom
2014. márc. 27. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem az evési szokásaidat, neked csak a Paleolit étrendet ajánlom. Az neked tutti bejönne. Azzal 3 hónap alatt egy tízest le tudnál dobni minden féle koplalás nélkül.

Én rááltam csak kíváncsiságból, rólam 2 hónap alatt 10 kiló lejött, pedig abszolút nem akartam fogyni. Most szálkás vagyok :D 80%-ban most is igy kajálok azóta is :)

Mozgásnak meg fegyencedzés, a könyv nagyon jól felépít mindent az alapoktól.

A magasságodhoz ez a súly még nem is olyan vészes, főleg ha izomba lenne akkor még szinte kevés is :)

A tiszta víz meg a tiszta só és a megfelelő hosszúságú éjszakai pihenés is fontos egyébként.

Meg persze semmi üdítő, rostos, hamburger, konzervek meg ami PET palackban van.

Az imádkozástól aztán biztos sokat lehet fogyni, ahogy elnézem a sok elhízott papot :DD

2014. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

XD kinek a pap kinek a paplan


Köszi a segitséget, tudom nem sok izomba, de sajnos mostanaba a hasam és a csipom egyre jobban nooo és nooo és már szét van repedve a bor a derekamon,


Na utána nézek , remélem beválik ;) a közel jövőbe kondizni fogok, csak ne menyek már 10 kg zsirral a hasamon, csipomon xD

2014. márc. 27. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy olyan kajákat egyél amiknek nagy a térfogatuk, de kevés bennük a kalória. A legtöbb gyümölcs és zöldség ilyen. Ezek beiktatása az étrendbe jó kezdés.
2021. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!