Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással, tornával és odafigye...

Futással, tornával és odafigyeléssel elérhetek max két hónap alatt ilyen alakból ilyen alakot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Odafigyelés alatt azt értem, hogy nem zabálok össze vissza mindent, ahogy sokszor szoktam, meg az esti csokik csipszek, hanem odafigyelek mit mikor eszek, na meg a csipszet leváltom pl gyümölcsre (tudom hogy abban is van cukor meg ilyenek de azért jóval egészségesebb valljuk be).


Ezzel az edzéstervvel szeretnék futni: [link]


El szeretném kezdeni az Insanity-t, az 60 napos ha jól tudom.


Acai bogyó kapszulát kezdtem el szedni egyébként.


Most ilyesmi vagyok: [link]


És szeretnék ilyesmi lenni: [link]



Gondolom sokatoknak akik értenek is hozzá egy kicsit már a könyökén jön ki a sok zöldfülű hasonló kaliberű kérdése, de mivel én még nem értek hozzá és nincs kit megkérdeznem, így hozzátok fordulok :)) Szóval kérném a szúrkálódásokat mellőzni.


Köszi a válaszokat.


2014. márc. 25. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

"Odafigyelessel" es nemi futkarozassal nem lehet 2 honap alatt ilyen alakot elerni. Talan egy ev alatt sem.


A feszes, szep izmos testet szigoruan betartott egeszseges dietaval es sok-sok kardio es sulyzos edzessel lehet elerni, de akkor sem ket honap alatt.


De emiatt ne add fel. Igenis kezdj el odafigyelni arra, hogy mit eszel, lehetoleg sok hus, zoldseg es gyumolcs legyen az alap, es jarj sokat edzeni. Kezdokent nem vagyok benne biztos, hogy az Instanity-t birni fogod, a helyedben egyik nap egy ora aerob edzest (futas, bicikli, uszas, evezes, lepcsozes stb.), masik nap egy ora sulyzos edzest vegeznek.

2014. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2014. márc. 25. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen alakot nem fogsz elérni 2 hónap alatt, főleg ezzel az edzéstervvel.

Tudom, hogy valahol el kell kezdenia futást, de az 5 km-et ígér a végére! Tehát addig nem fogsz annyit futni.

Az meg, hogy odafigyelsz, az nem minden. Pontosítani kéne.

2014. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha elkezded az Insanityt - és nem sportolsz egy pár hónapja rendszeresen, akkor nem fogsz mellette bírni futkározni. Én nyáron csináltam végig az első hónapot - én az első héten alig tudtam járni, de utána megszoktam és kezdtem élvezni is. Aztán sajnos egészségügyi okok miatt abba kellett hagynom.

De ha azt bírod és betartod az edzéstervet, akkor a sport része ki van pipálva. Én úgy, hogy nem igazán figyeltem oda mellette az étkezésre is ledobtam egy 5 kilót... :)

2014. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tippeket ! :)
2014. márc. 25. 15:44
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:

Miért akar mindenki évek alatt felszedett kilóktól 2 hónap alatt megszabadulni?


A fogyás egyszerű matematika. Egy kiló emberi háj kb. 7000 kcal. 10 kiló fogyáshoz 70.000 kcal deficitbe kell kerülni. Ez 60 napra elosztva napi kb. 1170 kalória deficitet jelent.

Ahhoz viszont, hogy ezt a súlyt valóban hájból és ne pl. izomból dolgozd le magadról, megfelelő táplálék (MOrris már írt róla) és megfelelő mozgás szükségeltetik.

Itt jön a nagy kérdés: tudsz-e napi szinten ekkora kalóriadeficitet elérni úgy, hogy mellette komoly kardio és súlyzós edzéseket tartasz? De akkor még csak lefogytál, olyan izmokért, mint a második képen van, sokkal többet kell dolgozni. De persze nem lehetetlen, hajrá. Csak ne 2 hónap alatt akard.

2014. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben :) ez a "csak két hónap" dolog elfelejtve.


Viszot akkor hosszútávban gondolkodva milyen edzést javasoltok ilyen alakért? Insanity maradhat? Nem igazán értek még hozzá hova mi kéne :)

2014. márc. 26. 07:51
 8/8 anonim válasza:
Ilyen testet évekig tarthat elérni, még szigorú diétával is. Nem akarok beleszólni, de szerintem kisebb célokat tűzz ki magad elé.
2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!