Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz lefogynom?

Miért ilyen nehéz lefogynom?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, nagyjából 10 kilót szeretnék leadni.Nagyjából 3 hete diétázok normálisan(több étkezés, minnél több zöldség-gyümölcs kombó) és NÉHA futok is.Ez azt jelenti hogy 3-4x fél órát egy héten.Eddig egyetlen kilót sem sikerült leadnom.WC-re nagyjából hetente egyszer járok.Barátom már 3 kilót fogyott és ugyan ezt eszi és csinálja amit én.(együtt csináljuk)

AGYFAAASZ


2014. márc. 20. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

OMG Akkor olyan szintre lassult az anyagcseréd hogy mindent zsírba pakolsz vissza.


Ne gyümölcsöt egyél mert cukor van benne hanem ch mentesen egyél és este sportolj 1,5 órát.


NApi 5*egyél CH-t reggel, csirke + saláta és meglesz az eredmény.


Napi 1100kcal sport normál kiszámított kcal 5*étkezés mellett, heti 1kg tiszta zsírt dobsz le.

2014. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gyümölcsfogyasztásnál arra figyelj, hogy 50 gramm fruktóznál többet ne vigyél be, mert a többi megy zsírba.


Az emésztésed belassult. Sok-sok rost és folyadék.


Számold ki az alapanyagcserét és erre dobj rá 200 kcalt. Ez legyen a kiindulási pont.

2xttkg fehérje, 30-40 gramm zsír, a többi ch.

A kaloriabazis.hu a segítségedre lehet.


"Napi 1100kcal sport normál kiszámított kcal 5*étkezés mellett, heti 1kg tiszta zsírt dobsz le."

Ez úgy baromság ahogy van. Kedves kérdező ezt ne vedd figyelembe.

2014. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szóval akkor magas ch tartalmú kajákat egyek? mert ha jól tudom akkor az nem tesz jót a fogyásnak..bár így se fogyok semmit úgyhogy jogos
2014. márc. 20. 23:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem írtam olyat, hogy magas ch tartalmú kajákat egyél. Csak tartsd magad egy bizonyos ch mennyiséghez. Ezt a mennyiséget komplex szénhidrátokkal vidd be: zabpehely, barna/basmati rizs, tk. tészta/pékáru, zöldségek.


A shop.builder.hu-n olvasd el a sárgakapszulát illetve ezen az oldalon találsz mintaétrendet is.

2014. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szánj rá egy tizest és menj el egy dietetikus magánrendelésére, kérj 180 grammos Ch diétát. Ő részletesen elmagyarázza, ugyanis az ördög a részletekben rejlik. Saját magad hiába mazsolázgatod össze netről, valami ki fog maradni, rosszul becsülöd meg, stb.

Illetve vegyél egy patikamérleget és eleinte grammra mérd ki a kajákat. Egy idő után már szemre meg tudod becsülni, hogy mi mennyi, de ehhez kell néhány hét.

2014. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyébként a szénhidrátoknál NAGYON számít, hogy lassú vagy gyors felszívódású szénhidrát, mikor melyiket eszed, melyikből mennyit. Ehhez kell a szakember, mert magadtól nem fogod tudni összeállítani az étrendet.


Súlyzós edzést még javasolnék mellé, mert minél több izmod van, annál nagyobb az energiafelhasználása a testednek akár pihenés közben is.

2014. márc. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd el a keményítőt, glutént, tejet, küzdősportolj és fogyassz több zsírt, húst.
2014. márc. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyébként észrevettem hogy a cigi+kávé kombó általában wc-vel végződik, ez nemtudom hogy csak ideiglenesen hatásos e vagy segít az anyagcserémen...
2014. márc. 21. 07:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Erre az a válasz, hogy nem kellene bagózni. Más jelentősége nincs.
2014. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!