Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 4-5 km sétától lelhet...

Napi 4-5 km sétától lelhet fogyni?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem hogy nem tunyolok többet, és másik busszal járok haza, amivel kb. 3km el többet kell gyalogolni. Ha ugyanannyit eszek mint eddig és naponta 4-5km t sétálok, attól lehet fogyni?



(Légyszi ne szóljatok le) :)


2014. febr. 19. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Kezdetnek jó, összességében viszont a téma azért bonyolultabb :)
2014. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudjuk,mi az az ugyanaz.Ha szemét,akkor nem fogsz fogyni.
2014. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Túl sokat nem számít, szóval csodát ne várj, elégetsz kb. 200 kalóriát vele.

Viszont ez pont 200 kalóriával több a semminél :)

2014. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
fogyni úgy lehet a legjobban és leghatásosabban ha közben diétázol azt tanácsolom hogy próbálj meg egészségesebben táplálkozni és maradj ennél a sétánál és tuti mennek le majd a kilók :)
2014. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor én elkezdtem napi 2-3 órát munkába járni (elég jó a tempóm és a budai hegyekről volt szó), az konkrétan semmit nem számított... Mondjuk azt nem tudom, többet ettem-e, bár nem szokott befolyásolni a mozgásmennyiség, bármilyen logikátlan is ez.

De én sokkal durvább dolgoktól sem fogyok, mások pedig igen... Lehet, hogy Neked bejön, de ne vegyél mérget rá, sőt nagyobb téteket sem ajánlatos tenni erre...

2014. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Happytheeverafter válasza:
Abbol a szempontbol jo, h kemeny sporttal leginkabb szenhidratot es cukrokat pl: kemenyito egetsz, mig setaval zsirt...
2014. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem napi 4-5 km sétával elhízni sem nagyon lehet, úgyhogy biztosan lesz eredménye.

Persze az nem mindegy, hogy eddig mit ettél. Ha messze többet, mint amennyit naponta elégetsz, akkor ez a séta kevés lesz.

2014. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem napi 4-5 km sétával elhízni sem nagyon lehet, úgyhogy biztosan lesz eredménye."


Szerintem Orbán Viktorra és a Fityiszre kell szavazni, mert derék, becsületes emberek és kifejezetten jót akarnak nekem. Szerintem jó lenne, ha egybesülnének a baloldali összefogással.


A két vélemény közül valójában a második áll közelebb hozzám, sok fokhagymával tényleg egybe süthetnék őket, 200°C-on.


De hogy ennek a sok hülyeségnek mi értelme volt? Az, hogy nem a szubjektív vélemény számít.. hiába gondolja egyik válaszoló, hogy azért mert sétál valaki azért nem fog elhízni. Ez csodálatosan távol áll a valóságtól..


Személy szerint nem is értem hogy születhetett meg az előző válasz.

2014. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!