Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sétától lehet fogyni?

Sétától lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet,föleg ha rendszeres és legalább 1-2 órát sétálsz.Fél óra téblábolás nem sokat ér:D
2010. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Hát a séta az marha hatékony lefogyási módszer:D


Inkább hashajtózz, többre mész vele.

2010. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 41%-os. Mi a sz@rért ajánlgatod mindenkinek a hashajtót? :D Már másik kérdésnél is láttam. :D Sok hülye a végén még elkezdi szedni és tönkre cseszi a szervezetét.
2010. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igen is jó a séta!!! Én napi 1-2 óra sétáltam olyan csini csipőt kaptam amiről nem is álmodtam volna!!

Aztán persze vérszemet kaptam és elkezdtem kocogni meg itthon tárnázgatni.Nahát vas popóm,és izmos combom és vádlim is lett!!!

Hashajtó??? Elment az eszed

2010. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta sétálok. Nem kell nagy távra gondolni, de 3 buszmegállót gyalog teszek meg a munkahelyemre menet. Hazafelé dettó. És igen, lehet fogyni tőle, de nyilván emellett a csokit, csipszet, hamburgert és egyéb hízlaló dolgokat minimalizálni kell.


24L

2010. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!