Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kaloriat kellene...

Mennyi kaloriat kellene bevigyek, hogy fogyni tudjak (64kg /167cm-24 lany)?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt ugye tudod, hogy nincs sok felesleged? Amúgy 1600 elég szerintem. Én nem változtattam az étrendemen, hanem mindennap sétáltam egy órát gyors tempóban, és két hét alatt lement rólam három kg, a barátomról 5. Hány kg a cél? :)

2009. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kosz a gyors valaszt...hat voltam mar 54kg is, de az ,mar tenleg remes volt...es egy masfel ev alatt eddig jutottam el...a legjobb idoszakom az 57kg volt.azt hiszem ismet 57 akarok lenni!
2009. dec. 8. 11:33
 3/9 anonim válasza:
A hangsúly nem a kalória bevitelen van, hanem a kalóriafelhasználáson. Ha rendszeresen mozogsz, sportolsz, rengeteg kalóriát bevihetsz, mert fel is dolgozza a szervezeted. Önmagában attól, hogy keveset eszel még nem fogsz lefogyni, vagy csak nagyon nehezen ami nem éri meg.
2009. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A problemam ott kezdodik,hogy 8-kor elindulok meloba, 9-re beerek(csak kocsival lehet..sajnos),azutan 9 ora ulomunka megspekelve egy jo nagy adag stresszel,majd este ismet haza...kab 12 ora utazassal es munkaval telik el...ezek utan bevasarlas...mosas..takaritas..fozes...es 10-kor este beesek az agyba.Ez igy megy hetfotol szombatig,tavasszal, nyaron,osszel pedig minden masodik vasarnap is.Ezek utan nem tudom, ha masnak lenne meg kedve futni, vagy setalni.Most karacsony utan lesz egy kis szabim, na akkor menni szeretnek egy kicsit futopadra kocogni.
2009. dec. 8. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem egyszerü, de amikor hazamégy, akkor még be tudnál oltatni egy fél óra tornát (pl, Rubint Réka: van öte perced)minden második nap - a házimunkát annyival ki lehet tolni - vagy pl. a tornás napon csak calami gyorsan készithetöt fözöl. Hidd el, megéri, a kedved is jobb lesz és az idödbe is belefér, ha igazán akarod. Sokat számit az alakodnak is, meg egyszerüen liegynesulyozottabb leszel. Tapasztalatból tudom - évekig én is mindin megmagyaráztam, hogy nincs idöm, aztán kaptam egy figyelmeztetést a szervezetemtöl és váltottam.
2009. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra mar gondoltam, hogy utomikulasnak meglepem magam valami fitnesz lady kazettaval, es majd otthon "gyurok" egy kicsit....koszonom a valaszokat....elore is....es utolag is...hasznosak voltak!
2009. dec. 8. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
A Rubint rékát le lehet a you tube-ról is hozni, ugy nem kerül pénzbe sem.
2009. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kalóra mellett fogyelj a szénhidrátra,ha abból nem fogyasztassz túl sokat kb max.140-160 akkor biztosan fogsz fogyni.Egyél sok gyümölcsöt,abból is van olyan ami növeli az anyagcserét.Ha nem tudsz mozogni,akkor elég már az is ha befeszített hassal mész, lefejvés előtt pár perc vádli és fenék erősítés.Ez tényleg csak napi 10-15 perc és már az is hasznos.Inkább egyél napi 5-ször keveset, nassolás nélkül és meg fog látszani a változás 1-2 hónap múlva.
2009. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább úgy kéne szóljon, "mennyi kalóriát kéne kivegyek az étrendembő, hogy fogyni tudjak".

Nos, ahhoz pl. hogy hetente fél kilót foggyál, kb. naponta 640 kalóriával kevesebbet kell fogyasztanod, ahhoz képest hogy mi a napi szintentartási szükségleted. Hogy ez mennyi, azt itt tudod kiszámolni:


[link]


De a fogyásnak nem csak a kalóriákról kellene szólnia hanem a sportról is, pl. heti 2-3X 40 perc futás, biciklizés vagy úszás.


Sok sikert hozzá!

2009. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!