Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A body. Builder.hu- n találhat...

A body. Builder.hu- n található diéta bejött valakinek? Rizs-csirkemell főleg.

Figyelt kérdés
Milyen mozgást tavasoltok mellé?
2009. dec. 7. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ezzel lehet, hogy fogynál, DE AZ ENNYIRE EGYOLDALÚ táplálkozás nagyon egészségtelen, rengeteg hiánybetegséget fogsz igy kapni...
2009. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A "csirke rizs" étrend csak egy iránymutató,

nem jelenti azt hogy csak azt kell enned.

A lényeg hogy számolnod kell a fehérje/szénhidrát bevitelt és tiszta tápanyagból fedezd azt.

2009. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a "csirkerizs" diéta egy egyszerűsítése annak az elvnek, hogy a makro tápanyagok (fehérje/szénhidrát/zsír) lehetőleg minőségi forrásból származzanak: csirke/rizs. Természetesen ha az energia egyensúlyt nem jól állítod be, akkor ettől is fogyni fogsz, de kellő edzés mellett a felépülés izmoszövetből fog történni, és nem zsírból.


A hiánybetegségekkel riogatókkal nem kell foglalkozni, a "csirkerizs" receptek többnyire teljes értékűek, tehát sok párolt zöldséget, és egészséges olajokat is tartalmaznak.


Hogy milyen mozgást érdemes csinálni az attól függ, hogy mi a célod... ha csak leadni szeretnél, akkor az aerob mozgásformák (futás/bicaj/egyéb kardiogépek), ha zsírégetés mellett az izmaiggal se akarsz kitolni, akkor súlyzós edzés/úszás.

2009. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló:

Na, ennek mégegyszer nekifutok... "Természetesen az energia egyensúly beállításától függően, ettől fogyhatsz is és hízhatsz is. Megfelelő edzés mellett a felépülés izmoszövetet eredményez és nem zsírt".

2009. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 renzokuken válasza:
100%

5g szénhirát/tskg 2g fehérje/tsgk,csirek-rizs zöldség, 5 honap alatt 15kg-t hiztam, most kezdtem diétázni.

betegségek?

c-vitamin, izületvédők, multivitamin - ezek mellet ha te beteg leszel, akkor legközelebb ne sielj bikiniben :D

2014. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmas volt, 8 hétig bírtam, aztán úgy megundorodtam a hústól, hogy vegetáriánus lettem kb egy évre. Most is nagyon kevés húst eszek. Konkrétan kb három napig csak gyümölcsöt ettem utána, hogy pótoljam, amit kellett. Soha többé nem csinálnám. Most saját étrenddel már 13 kilót leadtam 15 hét alatt, nem éhezek, élvezem az ételeket és edzem is rendesen.
2020. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!