Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni! Bővebben...

Le szeretnék fogyni! Bővebben írok magamról lent. Valaki esetleg tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Tudom, hogy elég fiatal, hogy ilyen kérdéseken rágjam magam, de egyáltalán nem vagyok magammal így megelégedve. Ha kell sportolok, vagy valami, viszont koplalni nem akarok, meg tudom, hogy nem is egészséges, és nem is bírnám sokáig. Ha van köztetek olyan, aki hasonló korú és sikerült fogynia, az kérem, írjon tanácsot! Esetleg, ha valami torna-videót is leltek, azt is linkelhetitek, bármilyen tanácsra nyitott vagyok... Köszönöm előre is! (:

(Még annyit, hogy az arcom is meghízott, tokám is van, és leginkább a hasamról szeretnék leadni.)


2014. febr. 4. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt szoktam:) És itt találsz még has stb-ket

Reggelire egyél mondjuk turmixot ,barna kennyerrel sonkaval salataval

Uzsonnara : Joghurt. Alma

Ebedre : Csirket , Halat ,Salit ,Zoldseget

Vacsira : Joghurt (natur) zabpehely -> reggelire is lehet

Mozogj heti 3-4 x :) Hatasos lesz! Majd irj ha bevalt:)

2014. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

itt nyomon tudod követni mennyi kalóriát vittél be..mit sportoltál..be tudod álítani a célod. [link]

én 11napja kezdtem fogyozni.és én is fiatal vagyok..67kg vok most..!kb 2-3kg-ot fogytam is hirtelen most..és így lettem annyi...tornáz minden nap..este 5kor egyél max,aztán ne,joghurt,barna kenyér,sonka..ilyesmit..amit eszel tornázd le..és le fogysz ha kitartasz... én 4hónap alatt akarok 10-15kg-ot.. sok sikert ;)

2014. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!