Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diéta kell az ilyen...

Milyen diéta kell az ilyen testhez?

Figyelt kérdés

Nos, egy újabb testépítő kérdés: Szóval nem ilyen nagy izomtömeg a célom, hanem szálkás izomzatot szeretnék. Van rajtam egy kis felesleg. Úgy el van oszolva minden tájékon. Nem mondom, nem nézek ki rosszul. Párom nagyon szereti ezt a kicsit "husis" önmagam, de mindkettőnknek jobban tetszene, ha egy kicsit szálkásabb lennék. Ezért is vagyok gondban. Az ilyen testépítő oldalak jobban csak az olyan edzést, diétát hirdeti, ami ilyen nagyobb izomzatot céloz.Én viszont arra gondoltam, hogy leadom a 'husit', közben edzek és fehérjedús kajákat eszek(nem veszek fehérjeport meg tömegnövelőt stb). Tudom, hülye p*cs vagyok az edzéshez, ha valaki esetleg tud vmit segíteni azt megköszönöm.

Edzés: Hétfő, Kedd, Szerda - kocogás vagy szobabicikli vagy combgép. Csütörtök, Péntek, Vasárnap - itt kézisúlyzós edzés (később lesz csak fekpadom és kétkezesem). Ezzel a módszerrel elérhetek valami strandon vállalhatót nyárig? Hangsúlyozom: csak ilyen nagyon alap izmokat szeretnék, csak az alakom formázására(amúgy sincs rossz alakom, de javítható). Tudom hülye vagyok hozzá, de javítsatok ki. Aki értelmes választ ír, annak köszönöm előre is.



2014. jan. 26. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ah... majd holnap..
2014. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na szóval.

Én majdnem 5 hónapja kaparok, alig jön az izom, pedig más vágyam nincs is az életben.

Ne hidd, hogy úgy leszel izmos, hogy nem is akarsz...:D


Szálkás testhez egyértelmű, szálkásító diéta kell. 2g/ttkg szénhidrátról elkezdeni, ezekből: tk kenyér, tk részta, krumpli, rizs, zabpehely


2g/ttkg fehérje, ezekből: Sovány hús, hal, tojás, zsírszegény túró


Zsírbevitel 0,5g/ttkg legyen, inkább telítetlen. Szóval csipegess magokat, ilyesmit


Persze figyelned kell, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amit elégetsz.


Sütni inkább oliván süss, vagy a legjobb ha kókuszzsíron.


Szénhidrátot akkor kell csökkenteni, ha nincs heti 0,5-1kg/hét fogyás.


Rossz a felosztásod. Combgép? Gondolom akkor néha leakarsz menni kondiba. Amúgy meg így baromság, azt ne nyomassad külön, mert mindenre edzünk.


Hétfő-szerda-péntek súlyzó, kedd-csütörtök-szombat(-vasárnap) kocogás/bicikli


Súlyzózásnál ez valami teljes test edzés legyen, van olyan amit otthon is meg lehet oldani, át lehet annyira alakítani. A lényeg h a gyakorlat azt az izomcsoportot célozza, ami a mintában van.

A súly megválasztása akkora legyen, hogy épp menjen vele szabályosan a megadott ismétlésszám.

2014. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!