Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltással kapcsolatban...

Életmódváltással kapcsolatban adnátok néhány gyakorlati tanácsot?

Figyelt kérdés

Férjemmel elhatározunk, hogy húsvétig megszabadulunk a felesleges kilóinktól. Nem kell túl ra gondolni, nekem kb 5 kg, neki 8kg. Viszont szeretném ésszel csinálni, majd az eredményt meg is tartani. Ezért gondoltam egy teljes életmódváltásra. Alapvetően sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztunk és elkezdtünk sportolni is. A gyenge pontot a nassolásban érzem. Ezért olyan bevált módszerekre lennék kíváncsi, hogy pl mivel lehet helyettesíteni a lisztet, cukrot, stb. Minden érdekel a témával kapcsolatban!

Még annyi, hogy Angliában élünk, tehát Norbi update-es cuccokat ne ajánljatok, mert azokat úgysem tudnám beszerezni. :)Előre is köszi!!



2014. jan. 26. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég ha a lisztet felcseréled Wholemeal flour-re, a cukrot pedig Stevia-ra. Szerencse hogy ott éltek, mert oda sokkal jobb minőségű árut szállítanak, mint pl Mo-ra. Ide csak a szar kerül :D

a sok zöldség és gyümölcs nagyon jó, egyetek sovány húsokat, kerüljétek a disznót. tejtermékekből vegyetek vissza, csak kemény sajtot fogyasszatok és sovány tejet igyatok.

reggelire nagyon jó egy smoothie sovány joghurtból fagyasztott piros gyümikkel és friss gyümivel. este is ehettek, akár lefekvés előtt is, de csak zöldségeket vagy sovány húst, pulyka vagy csirkemell sonkát, sovány túrót és negatív kalóriás gyümölcsöket. és persze ne túl sokat.

nasinak a magvakat ajánlom, vagy pár szem aszalt gyümölcsöt (azt annyira nem szokták ajánlgatni a magas kalória tartalmuk miatt, de ha édességre vágyik az ember, akkor inkább egyen meg pár szem aszalt szilvát vagy barackot etc.)

van egy frankó étrendem, amit magam írtam, ha érdekel nagyon szívesen elküldöm :)

csupa finomság van benne, nagy a választék és mind egészséges, diétás étel :)


Sok sikert a fogyáshoz! :)

2014. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy írtál! Szívesen venném az étrendet, mert azért tisztában vagyok vele, hogy miket lehetne enni, de nincs nagyon ötletem, hogy miket főzhetnék. Van egy 3 éves kisfiunk, így már azt is elterveztem, hogy külön főzök, neki kis adagokat, amiket szeret, mert azért Ő nem élhet zöldségeken. :) De nekünk jól jönnének az ötletek. Úgyhogy megköszönném, ha elküldenéd az étrendet, akár privibe is!

Arról esetleg írnál kicsit, hogy milyen eredményeket értél el? Úgy éhezem a sikersztorikra! :)

2014. jan. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!