Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy mikor heti...

Miért lehet hogy mikor heti 3-4szer edzettem könnyebben lement rólam a felesleg mint mikor heti 6szor csináltam?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 09:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz nem igen van előre megtervezve a kaja. Azért "erőltetem" a heti 6ot mert nagyon jól esik engem ez kapcsol ki. Kellemest a hasznossal :)
2014. jan. 24. 13:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan egyszerű az az izomépítés, pláne, ha az ember még diétázik is, szóval nem hiszem, hogy az izomzatod fejlődött volna olyan nagy mértékben. Én is csak a kajában látom a megoldást, ott étkezhettél valahogy másképp, lehet a több mozgás jobban meghozta az étvágyad, és a bevitt ételmennyiséghez meg mégsem volt annyira intenzív a mozgásod. Most hogy kevesebbet mozogsz, lehet nem eszel annyit, így összességében hatékonyabb a diétád. Amúgy szerintem a heti 3-4 edzés bőven elég, mert a pihenésre is figyelni kell.
2014. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. jan. 24. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!