Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy mikor heti...

Miért lehet hogy mikor heti 3-4szer edzettem könnyebben lement rólam a felesleg mint mikor heti 6szor csináltam?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 09:10
1 2
 1/13 VWXYZZS ***** válasza:
Hát ezt jobban is körül írhatnád. Így elsőre azt mondanám, hogy szarul kajálsz.
2014. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval mikor heti 3-4szer edzettem akkor lement majdnem egy kiló hetente mikor meg heti 6szor edzettem akkor meg pár deka csak. közel ugyanúgy ettem
2014. jan. 24. 09:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nincs minek lemennie?
2014. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de van még. 164cm 78kiló
2014. jan. 24. 09:30
 5/13 VWXYZZS ***** válasza:
Mit eszel, mit sportolsz?
2014. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
reggelire általában rozskenyeret felvágottal paprika paradicsom, ebédre amit főzök egy kisebb adagot abból duán változó este általában csirkemell vagy tojásrántotta kenyér meg minden nélkül. Aerobicozok ha tudok ha van aki vigyáz a lányomra hosszabb időre (ezt sajnos csak heti 1 alkalom) ha meg nem akkor szobabicikli mert az halk azt tekerem amig alszik :). tudom bőven van benne kifogásolható csak azt nem értem miért van az ugyanolyan kaja meg mozgás mellett hogy nem egyformán megy le a súly
2014. jan. 24. 09:42
 7/13 anonim válasza:
Sportolással izom is keletkezik, aminek fajsúlya több("nehezebb"), mint a zsíré.
2014. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi én is erre gondoltam csak nehezen hittem/hiszem el hogy a szobabiciklizés meg a heti egy aerobic ennyit tenne(izomzatba). köszi a válaszokat!
2014. jan. 24. 09:56
 9/13 VWXYZZS ***** válasza:
Az a baj, hogy nincs előre megtervezett étrended. Így nehéz bármit mondani mert nagyon nagy százalékban a kaja határozza meg a fogyást. Azzal pedig, hogy zsír helyett izmot építesz nem áltatnám magam ;)
2014. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem edzel újra heti 3-4 napot, ha az volt neked a hatásos? Miért erőlteted a heti 6-ot, ha az úgy nem jó?
2014. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!