Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Találtam egy új blogot a...

Találtam egy új blogot a neten, egy fiatal lány ír a fogyásáról, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 12. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

sok sikert neki, bár ha az étrendje olyan lesz mint a vacsija, akkor nem sokáig fogja csinálni.

Enni kell, ráadásul olyan ételeket amiben a megfelelő tápanyagok is megvannak. Alma, narancs, kakaópor, tea.. ezek közül egyik sem tápértékű. Lefogadom,hogy a leányzó fél órával később már a hűtőt lakatolta, hogy ne nyissa ki..

2014. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így reklámozod? De gáz..
2014. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit utanaolvashatnal a dolgoknak. Nem letezik nullkalorias etel :) Persze, benyomok vacsira 2 kilo almat es fogyok tole... 18 evesen lehetne tobb eszed is. Vacsorara egyebkent sem ajanlom, hogy gyumolcsot egyel! Tenyleg nem bantasbol mondom, de olvass kicsit utana a dolgoknak es probalj normalisan vacsorazni. En is 170 cm vagyok, 96 kilorol fogytam 60-ra egy ev alatt es nem almat meg zold teat ettem vacsira, hanem sok zoldseget, tojast, turot, sonkat, csirkemellet (feherjet).


[link]

2014. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nem jó. vacsorára gyümi? kakaópor? áh..

Ha fogyni akarsz délután már nem szabad szénhidrátot enni, csak fehérjét!!

A gyümi is szénhidrát!!!!!

2014. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Az a vélemény, hogy szegény nagyon nem a megfelelő úton csinálja a dolgokat. Éhezéssel nem lehet tartós eredmény elérni. Illetve el lehet... De szerintem 5ször nehezebb, mint normális táplálkozással. Valamint a végeredmény sem lesz szerintem frankó éhezés után.
2014. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!