Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 156 cm vagyok és 50 kilo....

156 cm vagyok és 50 kilo. Szeretnék fogyni, de nincs túl sok időm sportolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hetente amikor tudok kijárok lovagolni,de mást nem sportolok.Naponta háromszor eszem,ami azt mondták hogy kevés...de bármit csinálok,egyre inkább hízok.Minden este szoktam felülésezni,és régebben combra is edzettem egy kicsit,de csak rosszabb lett...mit kellene csinálnom? 15/L

2014. jan. 12. 15:25
 1/4 Dominika_02 válasza:
ha eszel akkor pl:reggelinél sokat: ebédnél kevesebbet: vacsoránál kevesebbet és télálkozz egészségesen! :)
2014. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is: hízol centire vagy pedig súlyra?


Másodszor: tini vagy. Tudom, ez nem sokat segít, de ilyenkor még sokat fog ingadozni a súlyod. Amikor én 15-16 voltam, akkor 82ről lementem 75re utána meg fel 88ra. Csak az utóbbi 1-2 évben állt be a súlyom egyenletesre (max 1-2 kiló ingadozás) és 21 vagyok.


Harmadszor: mit eszel? Szerintem hülyeség ez a napi 5szöri evés. Ha nem esik jól, és főleg ha nem tudsz ráfigyelni akkor ne erőltesd. Egy fogyókúra ami teljesen kibillent a normális rutinodból már alapból halálra van ítélve. Csak a nagyon elhatározott emberek tudják betartani. Amire inkább figyelj, hogy mi is az, amit eszel. Írd le ide, és akkor tudok segíteni.


Negyedszer: eleget iszol? Sokszor az emberek kilókat tárolnak víz formájában a testükben. Mennyit iszol?

2014. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggelire győri kekszet eszem egy bögre teával,délben szinte mindig mást...egy fejadagot xdd vacsorára általában salátát vagy esetleg tonhalat magában,és csak nagyon ritkán eszem rendes,meleg kaját...innivalót azt reggel a tea,esetleg egy kis víz,a suliban nem szoktam inni,és ha hazajöttem akkor még 1-2 pohár víz és kb 3 bögre tea... :DD egyébként a teát soha nem iszom cukorral,csak mézet rakok bele
2014. jan. 12. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nah itt a probléma. A győri keksznek semmilyen tápanyagértéke nincs. Magyarán beviszel a szervezetedbe kb 200-300 kalóriányi színtiszta cukrot. Válts át valamire, amiben lehetőség szerint nincs szénhidrát vagy nem annyi. Egyél pl gyümit. Bár a gyümölcsök is televannak cukorral, de a savak segítenek az emésztésben.


Nagyon keveset iszol. Próbálj meg elvinni legalább fél liter vizet suliba és emellé igyál még otthon is. Reggelre mondjuk két bögrével. Az ivászat is olyan mint az evés: adagolni kell.


A méz ugyan olyan rossz mint a cukor. Válts át Xylithre. Az nyársfa cukor, teljesen naturális és 40%kal kevesebb kalória van benne mint a normális cukorban.


Azért nem fogytál eddig, mert amit eszel annak nincs tápanyagértéke. Ismerve az iskolai menzát, plusz a kekszek plusz a méz, szerintem te legalább napi 1200-1500 kalóriát viszel be csak szénhidrát formájában.

2014. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!