Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossz ha 2 napig egymás után...

Rossz ha 2 napig egymás után ugyanazt ebédelek? ( HAlrudacskákrólvan szó)

Figyelt kérdés
kcal-ban amúgy nem sok
2009. nov. 28. 21:14
 1/6 igabcsy ***** válasza:
100%

Ha másnap is frissen sütöd akkor semmi rossz nincs benne.

(a sült halat nem szoktam másnapra meghagyni, mert nekem úgy már nem ízlik)

De vannak olyan kaják amiket kimondottan két napra szoktam főzni (pl. töltött káposztát vagy babgulyást)

2009. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a panírt leszeded nem sok kcal,és süsd frissen ahogy először írták.
2009. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy 1 hónapig minden délben rántott sajtot rizzsel uborkasalátával ettem, reggelire 1 1/2 kg édes narancsot, hihetetlenül kivántam. Aztán egyszercsak vége, rá sem birtam nézni. Ha valami hiányzik a szervezetből, azt kivánja, amig nem pótoljuk. Nem hiztam egy dekát sem, mondjuk biciglivel jártam mindenhova, sokat mozogtam otthon is, bár nem vagyok hizásra hajlamos, de még csak gramm se jött fel.
2009. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem rossz, ha a többi étkezéssel egyensúlyba hozod.

De ez olajban sütött panírozott halrúd lenne? Sztem fogyókúrához nem a legideálisabb.

2009. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 4 hónapig szinte kizárólag virslit ettem(reggelire,ebédre, vacsorára), semmi bajom nem lett tőle, és nem is untam meg, még most is sokszor eszek virslit, imádom a virslit!!! xDDD
2009. nov. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
63%
Hat remelem tenyleg ez a legnagyobb problemad!
2009. nov. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!