Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnék vacsira enni, ami...

Mit tudnék vacsira enni, ami gyorsan elkészíthető és liszt, gabonamentes?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor tápláló is.
2013. dec. 5. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Keménytojás, túró édesítővel és vaníliaaromával kikeverve.
2013. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kikapok a hűtőből egy poharas joghurtot, vagy kefírt, és belevagdosok mindent amit még találok. Pl. lilahagyma, sajt, felvágott, zöldpaprika. Isteni finom és laktató!
2013. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zöldséges rántotta :D
2013. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én most ettem pont. 4 tojásból rántotta. kb 3 deka zsírszalonna kisütése utáni zsíron megsütve, két kisebb fej hagyma alatta, só, bors. kb 15 deka savanyú káposzta volt a köret hozzá, meg persze a kisütött szalonna. Elég rendesen jól laktam tőle... úgy jó durván, kicsit sok is volt.
2013. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

rántotta zöldségekkel gyors, egyszerű és tápláló

ha nagyon-nagyon lusta vagyok, akkor fagyasztott zöldségkeveréket párolok, leöntöm fokhagymás joghurttal, és kész (ha van itthon halkonzerv, azt hozzáöntöm)

vagy főtt tojás zöldségekkel, leöntve neked tetsző "szósszal"

esetleg ebédről maradt húsból is csinálhatsz salátát

2013. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. dec. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!