Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3 óránként eszem nagyon...

Ha 3 óránként eszem nagyon keveset, akkor fogyni fogok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha három óránként mozogsz, akkor fogsz...
2013. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eszel, lakj jól. Igazi étellel.
2013. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Mindegy, hogy mikor eszel nagyon keveset - ha az sokkal kevesebb, mint amire szükséged lenne, persze, fogysz, csak minek, mert azonnal visszaszeded, ahogy újra enni kezdesz, pedig kezdesz, mert éhes leszel.

Nem szabad koplalni, ésszel kell fogyni, egy kicsivel kevesebbet, és akkor a szervezeted nem ijed meg és nem kezd el raktározni.

2013. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felvilágosítanátok, hogy miért nem fogok így fogyni? Én azt olvastam, hogy sokszor kell keveset enni, mert így gyorsul fel az anyagcsere. Igazából ez nálam már nem is szándékos, már nem tudok rendesen, enni, alig eszem valamit. Ezért gondoltam, hogy megoldás lehet, hisz ez is így napi ötszöri étkezést jelentene, amit olyan sokszor olvasok itt az oldalon.
2013. nov. 28. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:

"mert így gyorsul fel az anyagcsere."


Ez mit jelent?

Én inkább azt látom az egészben, hogy szerencsétlen ember sokszor eszik, eleve cukros kaját (vagy lisztet, mindegy) sokszor megemelkedik a vércukorszintje, erre naponta sokszor produkál inzulincsúcsot: ez a tömegnövelés és a hízás alapja, ezt csinálják testépítők hogy hízzanak - izmosodjanak, növekedjenek. A fogyás nagyon nem növekedésről szól.


Ráadásul a szervezet 3 óránként nem tud epét termelni az újabb és újabb megevett kaja megemésztéséhez.


"gondoltam, hogy megoldás lehet, hisz ez is így napi ötszöri étkezést jelentene, amit olyan sokszor olvasok itt az oldalon."


Paleós ajánlásokat is olvashattál az oldalon, te a napi öt étkezésnél ragadtál meg. Hátha mások jobb dolgokat fogadnak meg, nem tudok mást mondani. Egyél 3 óránként, és tiszta szívből kívánok sok sikert a fogyáshoz, de ugyan ilyen őszinte jóindulattal kérnélek arra is, hogy gondold át újra hogyan is akarsz enni.. ne bízz ilyen fontos dolgot a véletlenre.

2013. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyan csinálhatnám jól? Komoly lelki dolgok is állnak a háttérben, hol tudok enni, hol nem. Muszáj nagyon kemény szabályokhoz kötnöm magam, különben elúszom. Egy nap hányszor egyek, és mit? Pontosan mindig ugyanabban az időpontban egyek? Mit tehetnék? Köszönöm a segítséged egyébként.
2013. nov. 28. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!